Bizim kaslı big ramy nasil sizce (fotolu) ?

Bizim kaslı big ramy nasil sizce (fotolu) ?
Hangisinin big ramy oldugunu soylememe gerek yok heralde. Bu sezon oldukca iddali gorunuyor. Phil ve kai den sonra 3. olabilir gibime geliyor. Bazilarina gore mr. olympia olabilir. Benim kalbim winklaar dan yana ama onun da sansi cok az. motor kazasi gecirmisti en son :(

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• şeyinde kas var mı

0|0
    0|0
    • Ben ne soruyorum sen ne diyon :) Dostum onlar bir cok seyden vaz gecti. sagdakini bilmem ama soldakinde olacagini pek sanmam. Anladin sen

• dur 1 ay deniym merak ettim :D bazen çünkü boşaldıktan sonra çok sertleşiyor dayanılmaz derecede acı çekiyorum

• Gelisirse haber et. Ahahaha aksam aksam iyi guldurdun ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet söylediğin şeylerden pek bkşey anlamadım ama adam emek vrmiş helal olsun :)

0|0
    0|0
    • Sayfa da çok body builder arkadas vardi da ondan sordum. Belki cevap verirle diye. Emek ki ne emek adamlar nelerden vaz geciyir bir bilsen. Ne acilar cekiyor. Salonda bayiliyorlar agirligin altinda. tek seferde yuzlerce agirlik kaldiriyorlar. Bu spora her kes boyle olmak icin baslamaz zatem cok nadir olursun. Bunlar en iyiler. Once gobek gitsin sonra aga soyle bir gogus kol ciksin yeter der daha sonra daha da buyumek ister git gide azime donusur. En son aga hani 50 cm kol da fena durmaz dersin. Disardan cok sacma ve igrenc gelebilir millete ama bu sporda belli bir zmn ter doken anlar.

• Biliyorum evet, ve saçma bulanları saçma buluyorum ben. Adam istemiş yapmış, emek vermiş. Sen sırf gözüne hitap etmedi diye laf ediyorsun çok saçma.

• Haklisin. Sizin gibi dusunenleri gormek bize motivasyon veriyor. Gerci ben su anda fit bir vucuda sahibim ama bende buyumeyi isterim.

• igrenc

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Big Ramyi cok severim ama hic bir zaman mr. o olamıyacak ilk bese girse sükür etsin

0|0
    0|0
    • Oyle. Hem musluman dedigin gibi ilk bese girse bile yine iyi. O degil de winklaar bana cok sempatik geliyor. Ama onunda sansi hic yok uzuluyorum onun adina kaza gecirmisti bir haberde gordum

• winkların ilk kazası değil winklarda fazla zeki bir bodyci değil phil cok buyuk bir kaza gecirmesse o adam 1. ciligi kaptırmaz gercekten cok cakal yarısıor

• Soldaki organik Hulk herhalde 😂😂

0|0
    0|0
    • Biliyor muydun? Hulk filminde dunyaca unlu vucut gelistirmeci , arnoldla (terminator filmindeki) ayni podyumda yarismis birisi oynuyor hulku. Bil istedim.

• Agzina bin yasa :)

• Bir suru filmde de oynadi zaten.

Yükleniyor...