Öğrenim hayatınız boyunca hiç karne hediyesi aldınız mı?

Öğrenim hayatınız boyunca hiç karne hediyesi aldınız mı? Aldıysanız en değerlisi hangisiydi?

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• org almışlardı. Birde en çok sevdiğim anlardan biriydi geldiğimde odamda kocaman bir tabak dolusu çeşit çeşit meyve vardı.

0|1
    0|0
  • babam değişik insandı karne hediyemde de yaş günü hediyemde de hep ileriye dönük şeyler alırdı . hep çeyizlik yani :) kristal takımlar havlu takımları bornoz takımları . yanımda olamayacağı içine doğdu heralde . iyi ki de almış hepsinin bir anısı var

0|1
    0|0
  • neredeeeeeeeeeeee..

0|1
    0|0
  • Hayır almadım. Para verirlerdi sadece.

0|1
    0|0
  • Bana babaannem altın bilezik almıştı.7 Yaşındaki çocuğa çeyizlik almadığı kalmış ya

0|1
    0|0
  • Keman alınmıştı bir kere.genelde bir yerlere götürürlerdi.

0|1
    0|0
  • Aldım .. Bilgisayar öyle alındı. 7.sınıfta telefon alındı. Diğerleri para oldu .şu an üniversitedeyım bizden yüksek alinca babam akşam elinde sevdiğim şeyler ile geliyor :)

0|1
    0|0
  • ilk karne hediyem telefon olmuştu:))

0|1
    0|0
  • Zaten yüksek alacağım hep belliydi o yüzden kimse hediye almazdı bana:(

0|1
    0|0
  • Özel keman yaptırmışlardı ilk okul 1. sınıftayken bisiklet telefon oyuncak kıyafetler baya alındı.

En önemlisi patenlerimdi hala saklarım kırmızı ufacık 6 tekerlekli :))

0|0
    0|1
  • görmedik biz öyle şeyler :/ :)

0|0
    0|0
  • saat almıştı babam sonra terlik gibi bir şey almıştı..bisiklet sanırım bir de..

0|0
    0|0
  • Rahmetli manevi babam bilgisayar ve bisiklet hediye etmişti zamanında.

0|0
    0|1
  • bisiklet, saat, paten, gitar, basketbol topu, vs. ilk aklıma gelenler bunlar. hep alırlardı ki.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...