Haftada 2 , 17 haftada 34 kılo? yardımcı olur musunuz lutfen?

ıyı aksamlar arkadaslar 95 kıloydum 3 ayda 11 kılo verdım su an 84 kıloyum.. yarından ıtıbaren her gun 45 dk spor yapsam haftanın 7 gunu yanı guzelde bır dıyet yapsam 17 haftada 34 kılo verebılır mıyım sızce? hepsının yagdan gıtmeycegını bılıyorum sudan ve kastan kaybederım ama bazı ozel meselelerım var :( kurban bayramına kadar 34 kıloyu vermem gerek. ama vucudumda sarkma catlama falanda olsun ıstemıyorum. her gun 45 dk spor yapınca vucudum toparlanır mı sızce? tavsıyelerınızı paylasır mısınız?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Verirsin ama vücudun çatlaklarla ve sarkıklarla dolu olur kalp kasların zayıflar yüzün çöker dudaklarında kuruluk göz altlarında morarma olur doktora başvurmalısın ve diyetini uygulamasın diyet dışında 1 saat yürüyüp en az 30 dk fitness yaparsan 25 verirsin bu sıkıntıları çekmeden hızlı kilo verip meme kalça göbek her bölge de sarkık ve yırtık bir deri olacağına sıkı ve 25 kilo az bir beden seni daha mutlu eder umarım başarırsın :)

0|0
    1|0
    • doğru söyluyorsun canım sanırım. ben vucudumda sarkık ve catlak olmasından cok korkuyorum ne yalan soyleyeyım allah korusun tamam catlaklarım var gogus ve karın bolgemde ama onlar gorunmeyen bolgemde kollarımda bacaklarım sarkma catlak olsun ıstemem.. yanı 17 haftada 25 kılo verebılırsın mı demek ıstedın bu haftada 1.5 kıloya tekabul edıyor ole degıl mı? leslıe sansona dıye bı program var her gun 45 dk ondan yapcam aksamları ısten gelınce baya ıyı duzenlı yapılırsa vucudu sıkılastırıyormusda

• ben 3 ay spor salonuna gıttım cnım ama toplasan 1 ay gtmısımdır..2 aylıgım bosa gttı aralarda cok gtmedıgım oldu snra uyelıgım bttı 2 3 hafta once bende yenıletmedım oruc baslıcak dıye bıde her ay 100 lıra vermeyı gozum yemedı acıkcası :) bende leslıe sansone yapcam nette cok guzel yorumlar var meydanda ınıyorum ve eve 20 dk yuruyorum aksamları da o 45 dk sporu yapsam toplamda 1 saat haftada 7 gun yapılırsa bence etkısı olur nette bırı yazmıs kı 5 kılo verın 10 kılo vermıs gıbı durcaksınız vucudu ınceltıyo toparlıyo yazmıs :) 24 yasındayım lavabo konusunda sıkıntım yok. ınsallah ya cok ıstıyorum zayıflamayı canım o zaman haftada 1.5 kılo normal mı dıyorsun? bır de ya vucutta lonk dıye catlaklar sarkmalar oluscak degl ya mesela 2 3 hafta snra vucuduma bakarm degısıklık falan sarkma catlama var mı falan dıye? nasıl bır dıyet lıstesı onerırsın bana?

• Sporu artırırsan olmayacağından eminim ama boyle kesin bir şey diyemem o zaman her gün kontrol et vücudunu sarkmalar çatlaklar varsa başka bir şeyler denersin uzun sürede vermen kalıcı olmasını sağlar :) diyet listesine gelince bunu ben veremem yani belki alerjin vardır belki başka sorunlar çıkar bir yiyeceğe karşı zaten diyete başlamadan önce bir iç hastalıkları uzmanına gidip tam kan testi yaptırmalısın seni nasıl etkiliyor diye ayda 1 gidip testi tekrarlatırsan iyi olur o doktor seni diyetisyene yönlendirir :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...