Edinson Cavani mi ? Radamel Falcao mu ?

Arkadaşlar Sizce Hangisi Daha İyi? Hangisi daha iyi golcü ?

• Radamel Falcao
    50% (2)87% (13)79% (15)Oy Ver
  • Edinson Cavani
    50% (2)13% (2)21% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan ? diyebileceğimiz 2'side güney amerika'lı olduğu için, yaşlarıda birbirine yakın bu nedenlerle güzel bi kıyas olmuş, şimdi falcao duracağı yeri iyi bilen son vuruşları ve kafa vuruşları muazzam dünyanın en iyi birkaç forvetinden biri... cavani'de falcao'ya göre daha süratli, geriye gelen, sağ ve sol çaprazlarıda kullanan çabuk ve dikine gole giden bi oyuncu, ikiside maç ayrımı yapmaksızın golü düşünen muazzam oyuncular. çoğunluk falcao diyecektir. ama eminim ki bana göre yetenek olarak cavani falcao'dan daha aşağıda değil. istatistiksel olarakta bi fark görmüyorum ama falcao'nun tek artısı uefa ve süper kupa'nın en önemli final maçlarında insanüstü performanslar ortaya koydu, chelsea'yi tek başına yıktı, kupaları kazandırdı diyebiliriz işte bu falcao'yu büyük 1 adım öne çıkarıyor.

0|0
    0|0
    • Aynen senin gibi düşünüyorum aşşadaki yorumlarıma da bakabilirsin zaten,cavani falcao'ya göre daha mücadeleci,daha çok oyunun içinde olan bir oyuncu üstüne falcao gibide iyi takımlarda oynama şansını bulmadı daha adam adamın 105 maçta 875 golü var,normal kariyerinde 120 golü varki napoli gib bi takımda ve italya gibi sert bi ligte bu istatistikleri yapıyor,ama falcao'nun son vuruşları ve nerde nasıl durması konusunda tartışmasız en iyi,cavani'Yi büyük takımlarda merak ediyorum keşke reale gitse

• inş real alır :D.

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 10

• 2 farklı takımda son 2 yıl uefa avrupa ligi şampiyonluğu yaşamış 2 yıl üst üste uefa avrupa liginin gol kralı olmuş.şu an barcelona'nın hemen altında real madrid'in önünde la liga da 2.sırada bulunan real ve barca'ya kafa tutan atleti'nin gol yükünü çeken gol krallığı yarışında bana göre dünyanın en kaliteli ligi la liga da messi ve c.ronaldo'nun ardından 3.sırada bulunan (ronaldo ile sadece 2 gol fark var aralarında) atletico madrid'in 40 milyon euro ödediği ve son şampiyonlar ligi şampiyonu chelsea'nin çok daha yüksek rakamları gözden çıkardığı falcao'yu cavani ile karşılaştırmanın doğru olmadığını düşünüyorum tamam çok gol atıyor olabilir ama kendi liginde ve avrupa da şampiyonluğa oynayan bi takımda görmeden falcao'dan iyi denemez

0|0
    0|0
    • ama şu var attıkları goller hemen hemen aynı istatistik olarak ama cavani daha zor ligte ve daha defansif bi ligte mücadele ederken,falcao portekiz ve ispanya gibi yumuşak liglerde o liglerin iyi takımlarında iş yaptı.

• İtalya ligi gibi takımlarının defansif anlamda güçlü olması ile ün yapmış bir ligde o kadar gol atmak önemli bi iş tabi ulusal lig olarak baksan doğru ama yalnızca lig olarak bakmamak lazım.Falcao her ligden gelen takımların mücadele ettiği uluslararası ortamda takımlarını zaferlere taşıdı.2 farklı takımı 2 yıl üst üste uefa şampiyonluğuna taşımak ve 2 yıl üst üste bir avrupa kupasında gol kralı olması ile cavani'nin önüne geçer.

• Falcao daha iyi

0|0
    0|0
    • aralarında uçurum yok üstüne cavani daha zor ligte ve falcao gibi daha iyi takımda oynamıyor.

• bak kardeşim cavani santrafor falcao ise tam forvettir forvet oyuncusu daha fazla gol atar santrafor'a göre ama cavani hemen hemen yakın falcao'ya istatiksel anlamda,üstüne falcao'nun oynadıgı takımlarla napoli birmi veya oynadıgı ligler italya gibi sert ve defansif bi lig birmi?

• bu benim görüşüm hocam.saygı beklerim.takımda falcaoyu görmek isterim

• Edinson Cavani

0|0
    0|0
  • falcao tabiki

0|0
    0|0
  • Falcao olabılır

0|0
    0|0
  • falcao

0|0
    0|0
  • ateist kızla iyi kafa yaptık ama ;D

0|0
    0|0
  • falcao makina .. cavani ve lavezetti muhteşem 2li ayrı düşünülmez

0|0
    0|0
  • Tabikide Radamel Falcao, adam daha 26 yaşında toplam 124 gol atmış o.O

0|0
    0|0
    • Cavanide 25 yaşında :D italya da 110 maçta 80 gol atmış :D.

• Edinson Cavani oda toplam 109 gol civarında ama Falcao ayrı bişey abi :D

• Kariyer olarak çok fark yok attıkları gole baktıklarında bide takım ve liglerde önemli falcao porto ve atletico'da bu istatistikleri yakaladı ama cavani napolide bi italya gibi sert bi lig'te yakaladı bu istatistiği,Real cavani alsa keşke.

• Falcao Messi ve ROnaldo'dan sonra, dünyanın en iyi futbolcusu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...