Evli bir erkeğe duygularınızı açıklar mısınız?

diyelim ki evli bir erkeği beğeniyorsunuz.ilerleyen zamanda aşıkta oldunuz.onunda size karşı ilgisi olduğunu varsayalım.karşınızdaki erkeğe duygularınzı açıklarmısınız?

0|0
25|14

En İyi Kız Görüşü

• evet aşık oldum :( yargılamadan baktığınızda çok zor durum ama içinden çıkamıyorum öyle bi soru sormuşsun ki yarama tuz bastın dua ediyorum ben sadece

1|0
    0|0
    • aynen çook farklı vede zor bir durum ne yaparsanız yapın içine çekiyor bataklık misali , sizdemi halen kurtulamadınız bu sürüncemeden

• evet soru tam damar oldu.kolay gelsin zor bir durum.

• sağol

Kızlar Ne Diyor 24

• Biliyorumki çoğumuz sütten çıkmış ak kaşık gibi cevaplar veriyoruz ama ben hayatımda hiç evli olan birisine aşık olmadım veya şöyle düzelteyim kendimi ben çok kere aşık olmadım.İnsanlar tabiki aşık olacağı kişiyi seçemez ama ben birisinin elinde yüzük gördüğüm an ondan 3 adım uzaklaşırım..Sorunun cevabı hayır olmadım ve olmakta istemem.

0|1
    0|0
  • Yüzüğü gördüysem, evli olduğunu biliyorsam ve evlilik dahi belirtileriyle tanışmışsam o artık benim dünya ahiret kardeşim veya abimdir.. Aşk imkansızdır o saatten sonra..

Ama çakal kandırdıysa beni zaten benden alacağı bir şey yok aşık olsamda..

Evli erkek bir kıza neden yanaşır ki cinsellik için bende de o yok o zaman bu aşk gizlediği halde başlasa bile onun açısından devam etmez..

Aradıklarını bulamaz yani biter gider..

0|0
    0|0
  • evli olanlara veya sevgilisi olanlara yavşamak sadece mutsuzluk getirir. bir sürü boşta insan varken başımıza bela alıp mutsuzluk batağına saplanmanın gereği yok. eğer gönlümüz partneri olan birine düşerse gözlerimizi partneri olmayan başka hedeflere yönlendirmeliyiz ki güzel duygular yaşamak varken işleri arapsaçına çevirmeyelim

0|0
    1|0
  • büyük konuşmak istemiyorum ama evli olduğunu biliyorsam HAYIR..ama aşık olurum evli olduğunu sonradan öğrenirim,o ayrı.Böyle bi durumda da Kesinlikle duygularımı açıklamam

0|0
    0|0
  • Hayir olmam ve böyle birseyde yapmam

0|0
    0|0
  • aslında bu konuda büyük konuşmamak gerekir çünkü aşık olabilirsin sevebilirsin ve kalbine engel olamazsın . ama şöyle bi söz vardır yuva yıkanın yuvası olmaz diye bence en güzeli üzülceğini bilsen bile bu sevgiden vazgeçmek olur

1|0
    0|0
  • açmam ağlasam da üzülsem de olmaz öyle bir olayla karşılaşmak istemem

1|0
    0|0
  • Sanırım asla olmayacak duaya amin demem. Engel olabildiğimce engel olur sonrasında kaçardım.

1|0
    0|0
  • töbe büyük konusturma bekar mı kalmadı acıklamam en ufak bişey hissetsem daha aşık olmadan bidaha onu görmem. benim için kaşarlık gibi bişeydir bu evli erkekle görüşmek takılmak filan.. Allah kimseyi şaşırtmasın yuva bozanın yuvasıda olmaz.

0|0
    0|0
  • Anam ne yedirdiler sabah size evli erkekler coşmuş :))

0|0
    0|0
  • Bu kadar halsiyetsiz bayanlar var mı hala ? Yazık.

1|0
    0|0
  • aslaa açıklamam unuturum onu yuva yıkanın yuvası olmaz..

0|0
    0|0
  • olmaz,mümkün değil ayıp valla ,kendini aldatılan insanın yerine koy.

0|0
    0|0
  • açıklarım..banane evliyse evli..ben aşıksam engel göremem.

0|1
    1|0
    • aşık ol bana milla :D

• bağımsız ülkenizi kursanıza siz arkadaşlar; hadi evcilik oynayın... Gerçek hayata da pis burnunuzu sokmayın.

• gelip burda salaksaçma konuşan arkadaşlarım.birgün o temiz sandgnız burnunuz boka batıcak istersenız o zaman konuşun.burda martaval atmak kolay..beynınız boş çünki empati yetenegnz yok.

• yuva üstüne yuva kurulmaz

0|0
    0|0
  • Mantığım her zaman önde gelir

Öyle birşey olmaz

0|0
    0|0
  • öyle bişey olmaz olamaz izin vermem öyle kızlar da varsa da çok iğrenç bir durum

0|0
    0|0
  • evli insana aşık olmamayı öğrettim kalbime

0|0
    0|0
  • Olmak olmak istemem kaçarım :D ki kaçıyorum

0|0
    0|1
  • açıklamam uzaklaşırım ondan

0|0
    0|0
  • açıkçası o boşanana kadar beklenti koymam. ama etinden sütünden mümkün olduğunca yararlanmaya bakarım.

0|0
    1|1
    • yani diosun ki çolugunun çocugunun rıskından çalarım yazık...

• bir büyüğün olarak söylüyorum (yaşça olmasa da mantıken yeterli) ; o et herkeste var, ama bu gidişle hep çürükleri denk gelir sana ve inşallah böyle düşünmeye devam edersen...

• :) aşık olunan etin tadı başka ama...

• asla sonu olmayan bi yola girmek istemem ve yuva yıkanın yuvası olmaz :d

1|0
    0|1
  • Evli bir insanın bana aşık olduğunu biliyorum.

0|0
    1|0
    • seni yatağa atmak meze etmek fantazilerine fantazi katmaktır amacı. senle gönül eğlendirip eşine gidecek. herhalde aşığım diyecek-yoksa nasıl kandırabilir ki avını...

• Ama ona kanan olmadı.Postalandı.

• oldum hemde delicesine . evinden kopuk bir ilişkisi olduğu için kolay oldu sanırım . bana en ufak bir zararı dokunmadı . içimin bi köşesinde her zaman yeri var . içimde öldüremedim ama son vermek zorundaydım kimsenin haberi olmadan. öyle de yaptım çocuğu da olduğu için düzenlerini bozmak istemedim . hayatıma giren en değerli erkekti inşallah huzuru yerindedir .

0|0
    1|0
    • ama hala silemediniz dimi unutmadınız yani

• tabiki silemedim akılla yapsan elbette geçer hani o mantık dedikleri ...ama gönülle yaptığın zaman çok zor oluyor

• huzuru yerindedir.ama aklı ve kalbi hep sendedir bence

Erkekler Ne Diyor 14

• Evlibir kadına aşık olmam öper giderim.

1|0
    0|0
  • bu soruya cevap veren arkadaşlar özellikle bayanlar,çok büyük konuşmuşlar,her evli insan cinsiyeti farketmez aşık olur hemde dibine kadar ve bunu dürüstçe belli eder,çünkü istemesede belli olur,işte bu durumda büyük görev erkeğe düşer,karşısındaki insanın duygularını bir şekilde köreltmesi gerekir

0|0
    0|0
  • Lan demek ki bu kadar evli erkekle ben yatıyomuşum.Ne yuvalar yıkmışım meğer.Ben ne karaktersiz adammışım :(((

0|1
    0|0
  • Bekar erkeğede aşık olmam aga töbe töbe töbe

0|2
    0|0
  • bu kadar millet kendi kendiylemi yatiyor nasıl iştir anlıyamadım gitti şu bizim kadınalrmız yokmuuuu cok çakalsınız çokkkkk :D

0|0
    0|0
  • evli erkege de asık olunur evli kadınada

evli erkekte aşık olabilir evli kadında

önemli olan aşık olmak değil , o noktradan sonra nasıl davranacagındır

0|0
    0|0
  • bekarına bile olamam

0|1
    0|0
  • aşık olmak isteyen var mı?

0|0
    0|0
  • kızlar ben evlensem bana gene de aşık olur muydunuz ?

0|0
    0|0
  • Evli olması ayrı bi cazibe katıyor sanırım ve güvence

0|0
    0|0
  • ask degildir o anlık hoslanmadır zamanla gecer

0|0
    0|0
  • Bir tükenmediniz arkadaş.

0|0
    0|0
  • bikere başka birine ilgi duyuyorsa evli adam i*nenin önde gidenidir,evli adama sarkan kadın da or...dur.

0|0
    0|0
  • Olur kardeş olur bu kadınlar evli erkeğe de aşık olur.Evliliğini de bitirir adamın.Bu kadınlardan her şey beklenir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...