Önce ibra..sonra meses..sonra bekir? Rövaşata bu kadar kolay mı?

''bekir''in rövaşata ile gol atması bir kıyamet alameti mi?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• servetin attığı roveşata 2012 nin habercisiydi

bekir ile artık mayaların ayak sesleri gümber gümberr

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İbrahimoviç'in röveşatası ile Bekir'in volesi bir mi ALLAH aşkına .Bekir güzel gol attı ama ne bekir ne de mexes ikisinin gollerini bir araya getir İbrahimoviç'in yanına yaklaşmaz

0|0
    0|0
  • Bence öyle.

0|0
    0|0
  • sona dogru sapitmasaydi evet derdim. show yapayim derken salaklasti herif.

0|0
    0|0
  • adam azmetmiş başarmış abartmayalım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir adam düşünün gaziantep ten fenerbahçeye geldiğinde hiçkimse onun 11 in değişmez elemanı olacağına inanmıyordu...hatta ilk sene gönderirler yorumu yapılıyordu...ama o bildiği yoldan şaşmadı ve hep azimle çalıştı...tam form tutmaya başladı yobo nun gelişiyle kulübüye hapsoldu...lugano gidince 11 e girmeye başladı ama bu kez de egemen gelince arka plana itildi..ama diğer futbolcular gibi asla küsmedi...çok azimli bir şekilde çalıştı ve o küçümsedikleri adam slalom yapar gibi çalım atıyor artık...ve bu attığı röveşata golünü de çalıştığını ve hissettiğini söyledi...bekir için değil röveşata futbolun içindeki herşey mümkün artık...bence birçok futbolcunun örnek alması gereken bir oyuncu bekir irtegün...

0|1
    0|0
  • uefa hala şaşkın :)

0|0
    0|0
  • Bekir'in attığının rövaşata sayılıp sayılamayacağı bile tartışılır.ibrahimovic'in attığı gol ile o bir mi Allah aşkına.Bekir son maçlarda iyi oynuyor yalnız böyle giderse egemen'i hem milli takımda hem fenerbahçe de keser aha buraya yazıyorum.

0|0
    0|0
  • SOW YATAN ŞAŞI KALKAR:)

0|1
    0|0
  • unutma .. bozuk saat bile günde 2 deva dogruyu gösterir.. bekirde.. hayatının golünü attı artık.. eş dost akraba demez herkese haber verir ...golümü gördünüz mü diye =)

0|0
    0|0
    • bozuk saat olmaz kardes saatin durması lazım o sekılde ancak 2 defa dogruyu gösterır eger bozuksa sureklı hareket halınde olur ve dogrudan kacar tabı saatın hızı göz önune alınıyorsa belkııı 1 defa ayda yılda dogru gösterırı ama dogru terım degıl durmujs saat gunde 2 defa dogru gösterır :))))))))))

• ibrahimoviç e şaşırmadım , mexes i tanımam ama attığı gol ibrahimoviç inkinden daha zordu iyi attı ama bekir in golü hayretler içinde bıraktı beni ve herkesi tesadüf diyelim :D

0|0
    0|0
  • Bekirin attığı rövaşata değil voleyi geriye yatarak attı rövaşata olması için iki ayağın çapraz olarak seri şekilde yerden kalkması gerekiyor ayağı havada gol atan herkese rövaşata diyoruz ne iştir . Bekirin gol güzeldi ancak sol ayağı sabit yerde ..

0|0
    0|0
  • 21 aralık tarihinden korkmaya başladım, kesinlikle kıyamet alameti :)

Not: ateistim ;)

0|0
    0|0
  • Bir şey 1 kere olursa "Şans"tır, 2 kere olursa "Tesadüf"tür, 3 kere olursa "İstikrar"dır.

İbra için istikrar desem heralde karşı çıkan olmaz

0|0
    0|0
  • yav sacma sacma konusma atamazmıda calısırsa kıyamete alametmı ne alaka

0|0
    0|0
  • bekir bile vurduysa kolaydır

0|0
    0|0
  • Marsilaya' ya koyduğumuzun mührü diye nitelendiriyorum ben.. :D

0|0
    0|0