Açıköğretimliler son durumunuz ne ?

Merhaba arkadaşlar ben aöf 4.sınıf işletmedeyim ama vizelere 42 gün kalmış bugün itibariyle henüz kitap dahi açmadım hatta aksaraya bürodan 3 kitap aldım 3'ünü daha alamadım çalıştığımdan h.içi gidemiyorum ama %100 dersaneye gidicem o da ay sonu başlayacakmış peki şimdi sizlerde durum nasıl çalışıyormusunuz sınıfınız işte herşey diyelim,buyrun...

Güncellemeler:
ve bu akşam murat açıköğretime yazıldım güz dönemi için 5 ders aldım ve çok geç kalmışım :( çoğu ders 3. 4. haftasına girmiş dersler çok gitmiş bakalım yarın gitcez ne olacak..

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• vizelere 42 gun mu var? holy shit. bu sene de kalicam :/

0|0
    0|0
    • öle düşünme sakın !

• senin bu sorunun ardindan bugun deli gibi calismaya basladim. ne kadar calistin dersen davranis bilimlerinin birinci bolumunu bile bitiremedim. ama olsun. o da bisi :)

• :)) olsun olsun o da iyidir

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 sınıfa gecmişim alttan bır suru ders var ders ekle sil yaptım 12 ders oldu hiç calısmıyorum nerden calısacagımı bılmıyorum kaynağım yok aynı zamanda calıyorum vaktım yok noluck bılmıorum

0|0
    0|0
    • durum vahim azcık ama sorun değil dersaneden soru bankası al ne diyim

• bende iktisat 1. sınıfım ama hiç birşeyden haberim yok sen şimdi 42 gün deyince kötü oldum yaa :/ daha eksik kitabımı bile almamıştım ben bugün gidip alayım hemen.. :)

0|0
    0|0
  • N tesadüf ne tesadüf ben de hiiççç bakmadım bile :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• arkadaşım emin misin? açıköğretim dersleri için dershaneler 12 kasımda başladı?

0|0
    0|0
    • %100 eminim

• açıköğretimde murat tan başkasını tanımam kardeşim...ders başı ne kadar istediler senden?

• 240 normal öğrenciye ama ben 2 sene gittim onlara 200 dediler eski öğrenciyim diye bi indirim olsa 190 olur ama ben 160a buldum bir yer tamam iyilerde artık çok geliyor bana..

Yükleniyor...