Hiç üvey evlat olup, olmadığınızı, düşündünüz mü?

Evet arkadaşlar bugünkü sorumuz;

Hiç Üvey Evlat Olup, Olmadığınızı, Düşündünüz mü?

Tereddütlerden bahsediyoruz.. yada kendiyle yüzleşen insanlardan..

ve Üvey evlat olduğunuzu öğrenseniz, ne hissederdiniz? hayatınızda neler değişirdi?

Bütün gerçekçi yorumlara, +1

0|0
21|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• hayır düşünmedim :)

1|1
    0|0
  • tereddütteyım ama kardesim var çocukları olsa benı nıye alsınlar.Ama benim gibi bi çocukta kaçmaz o yuzden almış olablirler

0|1
    0|0
  • Asla düşünmedim,aklımdan bile geçmedi böyle bişey :) Annem babam bana gerçek sevgi ve şefkati göstermeseydi değerli olduğumu hissetmeseydim düşünebilirdim belki çocukken :) Üvey evlat olmak çok kötü bişey olurdu,hayatım % 100 değişirdi muhtemelen.. Allah yaşatmasın.!

0|1
    0|0
  • Yoo mümkün değil.

0|1
    1|0
  • ben tek çocuğum küçüklüğümde yengem seni başkasından aldık biz demişti çocuk aklı işte çantamı toplayıp evden kaçmaya kalkmıştım dedeme yakalandım merdivende:)ay allahım ne salkmışım küçükken:)

1|1
    0|0
  • bir kac yıl once benden 3-4 yas buyuk kadın karsıma dikilip ben senin ablanım dedi, iyi dedim.olmaz diye bir sey yok

1|1
    0|0
    • evet.. her şey zihinde.. mutsuzluğu küçültmek, mutluluğu büyütmek gerekir.. bazılarına Abla şans bile getirebilir.. ;)

• Sagol da, unutulmuyor ki zaten.Biri dogar biri olur..doganın kanunu bu, alısmak lazım.

• haklısın..

• Bunu hiç düşünmedim zira annemin kopyasıyım görünüş olarak:)

Eğer olduğumu öğrenseydim yıkım olurdu benim için ve gerçek aileme çok kızgın olsam da tanımak isterdim.

0|1
    0|0
  • ailem o kadar çok severki beni bunu düşünmeyi bırak aklımdan çocukken bile geçmedi bi anne şefkati yoksa bu denli olamaz...

0|1
    1|0
  • evet düşündüm ama annem ve babama aşırı benzıyorum ımkanı yok :) evlatlık degılım:)

1|1
    0|0
  • kendimi bildim bileli evlatlık olduqumu düşündüm .. lakin DNA lar annemle babamın cocuqu olduqumu söylüyo

0|1
    0|0
  • Düşünmedim.

Fakat küçükken kuzenime sen üveysin biz seni cami de bulduk demişliğim var bir an onu getirdin aklıma bir insan 4 gün susmadan ağlar mı yahu. Azar işitmiştim bir sürü onun yüzünden.

0|1
    0|0
  • Üvey evlat olduğumu düşündüğüm an aynaya bakınca vazgeçiyorum :))

Kopyasıyım ikisininde :D

0|1
    0|0
    • üzüm üzüme baka baka kararır .. :) şaka bi yana .. mutluluklar..

• Yok yaaa öyle böyle değil üzüm falan değil bildiğin kpya :)

babam kahve göslü annem yeşil ben ela tam karışım ve her gittiğim yerde annene babana benziyorsun diyorlar ikisine de :D

• Evet düşündüm. Sonra kardeşimin bana ne kadar benzediğini görüp vazgeçtim.

0|1
    0|0
  • İkisindende birşeyler almışım. Düşündüğüm anda, olmadığını anlıyorum.

0|1
    0|0
  • küçükken evlatlık olduğumu düşünüyordum kardeşlerime ayrı birşey yapıldığında :)) çok üzülüyordum

0|1
    1|0
  • Düşündüm olmadığıma karar verdim

0|1
    1|0
  • Hayır bu düşünceye itecek bişey yaşamadım..

0|1
    1|0
  • düşünmeye gerek yoktu çünki üveydim ve bir üveyin yaşantısından bin kat daha ağırını yaşadım.

0|0
    0|0
  • şimdi bi kerem ben düşündüm düşünmedim desem yalan olur babamın bi motoru vardı benim bi yaş küçüük kardeşime sürdürürdü verirdi motoru ona ben ve en küçügümüzde isterdik vermezdi o zamanlar 10 12 yaşında falan civarıyız iki erkk bi kızız :D ortancı erkege verirdi motoru benimle kçk erkk kardeşime vermezdi bizde oturur agglardık cami avlusunda buldunuz bizi biz sizin evladınız degiliz demi diye :)))

0|1
    1|0
  • babamın kopyasıyım, aklıma bile gelmedi.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayırdır, çocuğunu mu arıyorsun...adfsdadasd

1|0
    0|1
  • çoook dşündüm. ama kardeşlerimle olan benzerliğim bu düşüncemi aldı götürdü. bi de evde doğum kağıtları vardı. :)

0|1
    0|0
  • 1985 senesinde ilk doğruduğumda hastanede karışmışım ama anlamışlar benim olduğumu bir sıra aklıma geldi ben üvey olmayımmı :D

0|1
    1|0
  • hyr hiç düşünmedim öyle düşündürcek bir yaşam olmadı şükür

0|1
    0|0
  • Yapıya bağlı. Ama emin ol hiç bir şey değişmiyor hayatında. Merak etmeye bile değmez. ;)

0|1
    0|0
  • Düşünmedim her ikisinede benziyorum imkansızz

0|1
    0|0
  • evet düşündüm kardeşimle kavga ederdik onu kayırırlardı küçükken düşünürdüm

0|1
    0|0
Yükleniyor...