Damacana su ne kadar sağlıklı gerçekten sağlıklı mı ?

Burada Çeşme suları sağlıklı değil buranın bakkalıda bana geçenlerde damacana şişelerini çöpemi atıyorsun bana getir köyden süt getirdicem dedi inanmadım kızınıda çöpten boş şişeler alırken gördüm artık bim demar gibi yerleden alıyorum ama bu seferde haberlerde damacana suların sağlıksız hatta pis olduklarını söylemeye başladılar her nekdar temiz çıksada aklımda şüpeler kalıyor siz ne düşünüyorsunuz

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• çok çeşitli söylentiler var insan neye inanacagını şaşırıyor

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şimdi bilgisayar monitörü radyasyon yayıyor.

Kullandığın cep telefonu hatta yastık altına koyanlar beyin hücrelerine zarar veriyor.

Bütün elektronik eşyalar radyasyon yayarken...

İçtiğimiz suyu tartışmak ne kadar doğru.Hangisinden vazgeçmeliyiz bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • oda ayrı bir konu haklısın özellikle cep teli kalp üstünde olan cebe koymak kalbe büyük zarar veriyormuş kalp hızını sağlığını direke tkiliyormuş dikkat etmek gerek

• Yani demek istediğim vücudun absorbe etme durumu suyu daha fazla.O yüzden korkarak içmemek lazım.Belli başlı markalar var onlara yönelmek lazım

• pilastik olan herşey sağlıksız ama yinede kullanıyoruz ayrı konu cam olması lazım

0|0
    0|0
  • eğer yaşadığın yere yakın temiz sular varsa git ordan doldur bence damacana sudan daha sağlıklı olabiliyor..

0|0
    0|0
  • pet şişe kullanıyoruz artık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ömrünü tamamlamış damacana çok zararlı aldığınız sularda damacanın ömrünü kontrol edin ve güvenilir bir markadan alıns steril olduğundan emin olun

0|0
    0|0
  • Damacanlar otomatik tazikli makinalarla yıkanıyor siteril ediliyor rahat ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...