Bugün buluşacağız sizce ne yapmalıyım, ne demeliyim?

Yardıma ihtiyacı var

Günaydın benim 4 yıllık bir ilişkim var. Dün gece bir olay yaşadım sevgilimle akıl almaya ihtiyacım var.

Sevgilimin facesine girdim bir mesaj gördüm lisedeki yakın bir arkadaşından. Sevgilimin yurtdışına çıkma durumu var seneye. Kız buğn bahsettgn ihtimal ihtimal bile olsa derinden sarstı beni. şu an aynı şehirde nefes alıyo olmanın bile ne kadar önemli olduğunu anladım bunları gerçektn hissettiğim içi yazıyorum tarzı şeyler yazmsti. Bnde sevgilime sordum işte gidiceğimi öğrenince çok üzüldü o yüzden yazmstr falan dedi ailevi bi konuda yardımcı olmuştu kıza arada öyle konuşuyoruz diye. Sonra sevgilim bu face yüzünden yaptığın triplerden bıktım şifremi değiştiriyorum ve söylemiycem dedi ve değstrdi. Bugün buluşcaz sizce napmalıyım ne demeliyim kıza çok uyuz oldm :((

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• kıza değil sevgiline uyuz olmalısın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben sevgili durumlarında face gibi sitelere üyeliği anlamıyorum butür sebeplerden dolayı ayrılanlarıda aşklarınıda hiç anlamıyorum kızda hesabını silmeli erkekte dondurmalı yanı sonra ortak bir face açılmalı ayşe ali gibi ve facede 2 tarafında akrabaları ve senin kız erkeğinde erkek arkadaşları olmalı olucaksa

0|0
    0|0
  • şu face'den çektiğimiz kadar başka hiçbirşeyden çekmiyoruz arkadaş.ilişkilerin %75i face yüzünden bitiyor artık.bırakın şu face i kurcalamayı ya.yok arkadaş listesini temizlerler yok o kim bu kim şu kim o niye ekli bu niye var vs vs vs vs..bırakın biraz salın.kız erkek farketmez vermeyin şifrelerinizi kalsın sizde.uslu durduktan akıllı davrandıktan sonra face in zararı yok.ama şöyle birşeyde var face i kötüye kullananda çok.İyisimi kapatın face leri.ben kullanmıyorum şahsen gayet mutluyum bu konuda herhangibir dert tasa olmuyor..

0|0
    0|0
  • kız ufaktan ufaktan asılıyor olabilirde sadece sevgilim gidiyor ama senin gibi bir dostum var yanımda güvendigim mutluyumda demiş olabilir bence hiç bir şey demeden olayın perde arkasını araştırmalısın

0|0
    0|0
    • Nasil arastirabilirm ki?

• Hayir malesef

• o kötü eger erişme imkanın olsa programı kur duracaktım sana kiminle ne yazışıyor hangi sitelere giriyor msnde kimle yazışıyor ögrenebilcektin bütün şüfrelerinide tabi :D ondan habersiz şu konumda kendisine bence sormanda fayda var benden gizli işmi yapıyorsun ki şifreni degiştirdin diye

• erkeğine güveniyorsan birşey deme sadece yakın ol erkeğe devamlı. eğer yüzünde uyuz bir tepki oluyorsa ne oldu sıkıldın mı de:)

0|0
    0|0
  • Bir şey deme. Bir kaç gün sessiz kal. Baktın ki için de hep bir şüphe var terket. Öyle ömür geçmez. Adamın ne halt ettiğinden önce senin huzurlu olup olmadığın önemli. Ha bana kalırsa çocuğun bir kabahati yok, en azından henüz. :)

0|0
    0|0
  • facelerinizi , twetlerinizi , vb hepsini kapatın .

En kök çözüm budur . Ben öyle yaptım sonuç başarılıydı

0|0
    0|0
  • bu "sevgilinin face ine girme olgusu" nu da bu site bana öğretti.

0|0
    0|0
  • onun face'ine girmen ayıp. ne bulursan bul soruns enin oraya girmen başka bir şey değil.

0|0
    0|0
  • anlamsız kıskançlık güvenmiyormusun sevgiline?

0|0
    0|0
    • Neresi anlamsız, kız resmen aşık soranın sevgilisine

• İyide güvenseydi sevgilisinin şifresini istermiydi mantıklı düşünsene lütfen

• hiçbir sebep yaptığı davranışı haklı çıkarmaz. aşk başkalarına saygısızlık yapmak değil her koşulda güvenmektir.

• kızdan uzak durmasını söyle ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şifresini değiştirmekle iyi yapmış, zira delinin teki kuyuya taş atmış sen de taşın peşinden kuyuya atlamışsın. Faacebook bu tip delilerle dolu olduğuna göre oraya baktıkça hep bu sorunları yaşardın. En azından bu tip musallat tiplerden kurtulmuş oldun. Bu arada bugun buluştuğunda asık suratla değil güleryüzle git. sakın kızın konusunu açma, ama yurtdışına gitmesi ile aklına takılanları konuşabilirsin, ama katiyyen kızdan bahsetmeden. Facbook şifreni ver diye de diretme. Her zamanki gibi güzel vakit geçirin ve aşkınızı yaşayın.

0|0
    0|0
  • ayrıl...4 sene senleydi madem...kıymetini bilsin.elin kızına yazmasın

1|0
    0|0
  • O kız sevgilinin peşinde, diyeyim.

1|0
    0|0
    • Evet ama sevgilim yok oyle bisey diyor bunu anlamasi icin ne yapmam gerekiyor

• Anlaması için daha ne yapman gerekir ki, anlaması lazım çoktan.

• yanlıs dusunmemelısın bence dik dur yanında uyuz oldugunu belli etme yakın ol normal davran o kızı umursamamıs gıbı yap bıraz zaman gecınce de facesının sıfresını tekrar iste versin kontrolü elinde tut ve allttan allttan araştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...