Sizce galatasaray şike yapmışmıdır?

Sizin görüsünüz nedir? Gs 32 macinda da bir kirmizi bile görmemis, taraftarlar 32 mactada ceza yemedi, türkiye kupasinda 11 macta 8 penalti verildi, gecen haftaki macta kaleci ferhat kaplanin sneijderin golünde elinin cektigi Iddialari vardi ( ki bana göre de öyleydi) peki siz ne düşünüyorsunuz, gs sike yapmismidir?

• Evet, yapmıştır.
    A seç
  • Hayır, yapmamıştır.
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Gs şike yapmışmıdır bilemem ama birilerinin Gsı koruduğu belli

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu soruyu ikinci soruşun ve yine sölüyorum alakası yok yazdığım yorumu tekrar okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • yemin ediyorum varya bir şampiyon olcaz tuttugunuz takımların beceriksizliğinin acısını Galatasaraydan çıkartıyosunuz !

0|0
    0|0
  • En son yapacak takım Galatasaray
    bence Tövbe etmelisin = )

0|0
    0|0
  • Spor yorumu size kaldıysa yandık. Sen ofsaydı çözmeye çalış yeter. bırak şimdi şikeyi.

0|0
    0|0
  • Evet, yapmıştır.

0|0
    0|0
  • 14 saat önce aynı soruyu sormuşsun, yine sormanın manası ne?
    www.kizlarsoruyor.com/.../q3133200-sizce-galatasaray-sike-yapmismidir

meali: trollemek..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu 2. Sorusun ayni soruyu

0|0
    0|0
  • Şikeyi öpücükle mi yapıcaklar. Şike yapmak için para lazım. Galatasarayın zaten borcu var. Maddi sıkıntısı çekiyor nasıl yapsın şikeyi.

0|0
    0|0
    • Niye olmasin ünal aysal seksi bir klubuz diyodu :)) gerci oda yok artik isler dursun özbeke kaldi

• bunlar sadece iddia.. ama fenerbahçe'nin şikeleri uefa tarafından belgelenmiş bir gerçek :D

0|0
    0|0
    • O ayri konu ben bh sezondan bahs ediyorummm :)

• ortada bir soruşturma yok şike olduğuna dair belgelenmiş bir veri yok. o yüzden şike değil.

• Evet, yapmıştır.

0|0
    0|1
Yükleniyor...