Bana yalnızlığın en güzel anlarını paylaşır mısınız?

Yalnızken mutluluk nedir sessizlik nedir bana tanımlar mısınız?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık üç heceden oluşan, okunması kolay ama yaşaması bir ömre bile mal olan yitirilmiş duyguların insanda oluşturduğu çöküntü..

Etrafında onlarca insan olsa bile gecenin kör vaktinde gözüne uyku girmemesi..

Yalnız olmak insanı hem olgunlaştırır hem de yıpratır..Lakin bizim seçimimiz değildir..Bunu seçmeye zorlanmış, yaşını almış birinin bile ergen gibi davranıp kendini kontrol edememesinden dolayı toplumdan bazı duygular adına uzaklaşmamız..

Dünya böylesine bir hale gelmişse eğer yalnızlık vazgeçilmez..

0|0
    0|0
    • Ccc Hedef turan rehber kur'an .

Türkeşi görünce dayanamıyom arkadas.

Kızlar Ne Diyor 5

• tek başına huzurla müzik dinlemek ya da uzanıp düşünmektir

1|3
    0|0
  • Yalnızlık sessizlik , dinginliktir ama insan hep bi ses bi huzur arar yalnızlığın en mutlu anı yalnız olmaktan geçmez çok bunaldığınızda kendinizle olmaktan geçer...

0|1
    0|0
  • ben günün nerdeyse yarısını yanlız geçiriyorum ve seviyorum,net var ilk başta,müzik dinlerim,kitap okurum yemek yerim yanlızlığı seviyorum ama öyle anlar oluyoki yanlız kalmaktan sıkılıp ses istiyorum

0|0
    0|0
  • yanlızken ben özlerim...

0|0
    0|0
  • Seni tanımadan önce yalnızdım, seni tanıdıktan sonra hiç kimsem kalmadı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sorumluluğun azdır bir kere. Çıkıp istediğin gibi şehrin arka sokaklarını istediğin saatte keşfedebilirsin. Kimse sana hesap sormaz neredeydin sen diye. Uzun zamandır eline almadığın o tozlu kitaplar artık senin için en önemli dosttur. Sen onları terk ettin ama onlar seni hiç terk etmedi. Artık onları da keşfetme zamanın geldi bir kere. O kadar da yalnız olmamış olursun onlar sayesinde belkide...

0|1
    0|0
  • yalnızlık tek kişilik yemek sofrasıdır öyle mal gibi tek yersin yemeğini tuzu uzatacak biri bile yoktur.

0|1
    0|0
  • yalnızlığın en güzeli herşeyin sadece sizin için olmasıdır bence

0|1
    0|0
  • akşam balkonda tük kahvesi ve sigara

0|1
    0|0
  • Şömineye odunları atıp yaktıktan sonra ışıkları kapatıp karşısına geçip uzanmak ve o yanan odunların çıkardığı müziği dinlemek

0|1
    0|0
  • Beynimle tatlı tatlı boğuştuğum andır yalnızlık,

Sessizlikle sohbet, karanlığa fısıltıdır...

Huzurla kucaklaşmaktır yalnızlık,

Loy loy loy loy loy. (:$)

0|1
    0|0
  • keşke yanlızlığımın güzel tek bir yanı olsaydı..

0|1
    0|0
  • eşim ailesinin yanına gitti 1 haftalığına. işte bu sessizliktir bu mutluluktur :)

0|1
    0|0
  • Yanlızken mutluluk diye bişey yoktur .

0|0
    0|0
  • Yalnızlığın tek güzel yanı, dinlendirmesi.Başka hiçbir iyi yanı yok.

0|0
    0|0
  • yanlızlık korkudur benim için güzel bir anı yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...