Hangi besinler zayıflartır?

sizce hangi besinler metabolizmayı hızlandırır ? ve hangi başarılı diyeti uygulamamı önerirsiniz hem saglıklı hemde hızlı kilo verebilmek için hangi diyeti önerirsiniz?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• abla yanlış anlama da ishal yapıp kilo verdiren çaylar var içine müshil katıyollar ama 1 haftada 4 beş kilo veriyorsun bol bol yiyerek..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Öncelikle irade sahibi sizsiniz. Bunun dışında kilo kontrol programlarının bir parçası olarak ve masa başında hareketsiz çalışan insanlar için sıkça kullandığımız Güney Asya'da yetişen garcinia cambogia meyvesinin (goraka meyveside denilmektedir) yemeklerden hemen önce gıda takviyesi olarak kullanımının, vücudumuzda bulunan karbonhidratların yağa dönüşmesinin azalmasına ve metabolizmamızın tokluk hissetmesine yardımcı olan bir bileşim maddesi bulunması nedeniyle, günlük diyet programınızda yararlarını görebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • 3 öğün dengeli beslenmen en iyi beslenme şekli.Tatllar ve beyaz unlu gıdalardan uzak dur.Hareketli ol yeterli bunlar.

0|0
    0|0
  • her bünye farklı zayıflar!

0|1
    0|0
  • Hızlı verme ve diyeti süreyle kısıtlama.

Yapman gereken beslenme şeklini kökten değiştirmek. Yoksa ben sana mucize diyet programı versem ve 1 ayda 6 kg versen faydası yok. Beslenme şeklin değişmezse yine alırsın..

0|1
    0|0
  • sabah kalktıktan sonra 2 bardak su iç metobolizma hızlanır aç karına

sabah 2 dilim ekmek ve daha sonra ekmeği hamuru hayatından çıkarmalısın

aç hissettiğinde kendini yoğurt yeee veya elma yee

0|0
    0|0
  • yemekten önce aç karnına yenen greyfurt ama spor yapmana gerek yok zayıflamak için az yemek ve az ekmek yemen yeterli spor yaparsan vücudunda zayıflamadan dolayı sarkma olmaz ben 2 sene içinde üniversitede 72 kg dan 58 düşmüştüm şimdi ise kg almaya calışıyorum...

0|0
    0|0
  • Az ye yeterli. Sabah sıkı bir kahvaltı bol proteinli peynir süt yumurta Ekmek 1 dilim özellikle peynir.. Kalsiyum eksikliği kadınlarda kemik erimesini hızlandırır. Öğleye doğru saat 10 gibi 100 gram kadar meyve yada yoğurt. Öğleyin 4 kaşık sebze yemeği 4 kaşık pilav yada makarna. Pilav yada makarna yersen ekmek yok. Saat 3 gibi bir meyve saat 6 da akşam yemeği öğle yemeğine eş değer. Akşam 8 den sonrahiçbirşey yemek yok. Çerez yasak şöyle anlatayım 1 tane yumurta 80 kalori 100 gram badem 600 kalori. Senin günlük alman gereken 1200 kalori yi aşmamalı okey. herğün 15 dakika ekstra yürüyüş yaparak haftada 1.5 -2 kilo vereceksin dene. İlk hafta hiçbir değişiklik olmadığını düşünsende devam et ay sonu8 8 kilo garanti.

0|0
    0|0
    • arkadaşım sen diyorsun ki bu dünyada ot gibin yaşa hiç birseyden zevk alma, pilavın 4 kaşığı mı olur Allah aşkına kaşık dediğin ne ki yahu 8 tane pirinç girer onun içine anca ; bunlar klasik her diyetisyenin söylediği şeyler, saat 10 da yogurt ye 12 de 3 kaşık balcan ye 3 de 2 dilim elma ye böyle yaşanır mı Allah aşkına saate bakacam da 3 olsun ben 2 dilim elma yiyim yok sabah dünyaları sayıyon yeyin diye en sonuna 1 dilim ekmek demişin ekmeksiz kahvaltı mı olur neyse sana da saygım var tabi de

• Peynir tavsiye etmişsiniz fakat peynir çok fazla yağ içeren bir besindir. Lor, ya da yağsız diye uyarmakta fayda var. Ben ne zaman normal peynir yemeği bıraktım, yağ vermeye başladım. (Aynı esnada fast food'u da kestim)

• az az sık yersen metabolizma randımanda çalışır.

ama aç kalırsan metabolizma yavaşlar ve yağ eritmesi durur

özellikle günde 2 kase yoğurt yemelisin(bu olayın garantisi bende emin ol 2 ayda etkisi gösterdi)

gece yatarken 1 bardak süt 1 çay kaşığı tarçın

patlıcan közleme ye yakma özelliği var

balık ve balık yağ rejim sırasında bunları tüket zayıflamana yardımcıdır..

Günlük 1 saat yürüyüşünü yap kesinlikle sporu eksik etme

basen ve totonu sıkılaştırmak istiyorsan apartmanın merdivenlerini 2 şer 2 şer çık 30dk yada 1 saat sürekli terkrarla...

Günlük 2.5 litre suyu kesinlikle iç unutma çok büyük etkisi var

Bu şekilde yaptım 17 kilo verdim ve hala devam ediyorum şuan benim kilo verme durdu 20 30 gün felan ama ben bırakmadım metabolizmayı ve yağ yakımını devam etmesi için yemeği fazlalaştırdım ama dikkatli bir şekilde az önce form bisküvi yedim öğlen az birşey atıştırırım meyve felan bana yeter genelde çay ve suyu çok tüketirim.tokluk hissi veriyor..

0|0
    0|0
  • diyetisyene git bence bir kontrol yapsın kilo lama sebeibn ortaya çıksın öncelikle şöyle bieşyde yapaiblriisn akşamalrı yemeyi azalt 19:00 da sonra da pek bişey yeme hafif egzersizler evde yapabilirsin hafta sonarşı yüksek tempo yürüyüşler bunalrda sana faydası baya olacaktır

0|0
    0|0
  • Zayıflamayı düşünürken bile yemenin derdinsesiniz besn bu adı üstünde besler seni semirir

yemek yeme bak nasıl zayıflıyor öğlen öğününü at aradan sabah akşam yemek ye 2 ay sonra gel yanıma - 10 kg yoksa ben daha bişe bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • bunun için testler var her vücudun metabolizmasını farklı şeyler farklı etkiliyebiliyor

0|0
    0|0
  • Türkiye de herkes doktor :) bence bi diyetisyene git

0|1
    0|0
  • salatalık ye nesfit ye bunlar kilo aldırmaz bak

1|0
    0|0
  • sarımsak ve zerdeçal hızlandırır.

0|0
    0|0
  • Armut .

0|0
    0|0
  • Bizim büroya gir sinir stresten bir ayda 20 kilo verirsin..

0|0
    0|0
  • Sabahları kahvaltıdan yarim saat once bi limonu kabuğuyla beraber ye üstünede ılık su iç bi bardak

0|0
    1|1
  • lifli besinler zayıflatıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hızlı kilo vermek zaten sağlıklı değil. verdiğinin 2 katını çok kısa zamanda alırsın. normali haftada 1 kilodur. lifli kepekli ürünler, sebze, meyve, yeşillik metabolizmayı hızlandırır. yapacağın diyet bu gıdalarla olsun.

1|3
    0|0
  • Bol su iç, yeşil çay da zayıflamaya yardımcı olur. Ayrıca kepekli besinler ercih edebilirsin. Mümkünse ekmek hiç yeme.Diyet hayat boyu yapılması gereken bir şeydir. Yaşam tarzın haline getirirsen daha sağlıklı olur

0|0
    0|0
  • Kereviz - alınan kaloriden fazlasını tuketirken yakmaya baslıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Lahana corbasi yesil cay uc beyazdan uzak dur

0|0
    0|0
Yükleniyor...