Bekir İrtegün'ün golü hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Bekir İrtegün'ün golü hakkında düşünceleriniz nelerdir?

link

Dün gece fenerbahçenin marsilyayı deplasmanda 1-0 yendiği maçın tek golü son günlerde oynadığı futbol çok tartışılan bekir irtegünün rövaşatasından geldi. Bu gol hakkında tweetterden yapılan bazı yorumlar şöyle:

-Bekir İrtegün'ün rövaşata golünden sonra ateist arkadaşım mesaj atmış ''yatsı namazı kaç rekatı?'' diye.

-Bekir İrtegün rövaşata ile golü attığı andan itibaren futbolla ilgilenmiyorum.

-Bekir İrtegün 1984 yılında İbrahimovic'e tepki olarak doğdu.

-Bekir İrtegün'ün içine İbrahimovic ve Mexes kaçmış.

-Bekir İrtegün ve rövaşata sözcüklerini cümle içinde kullanabilir misiniz?

-Bekir İrtegün'ün golünden sonra sırf kendi golüne benzetilmesin diye İbrahimoviç FIFA'dan kendi golünün iptalini isteyebilir.

-Romario değil, Gerd Müller değil, Klaus Fischer değil, bunların hepsi sıradan ben daha değişik bir şey istiyorum, işte bu; Bekir İrtegün...

-Bekir bu hayatta imkansız diye bir şeyin var olmadığını kanıtlamış.

Sizin yorumunuz nedir bu güzel ve anlamlı gole?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• hayata bakış açım değişti bekir o gölü atabiliyorsa bende adriana lima çıkabilirim:))

bu arada fenerbahçe maçlarını izleyen arkadaşlar bekirdeki değişimi görebilir adam çalımla atmaya başladı slolom halinde adam geçtiğini bile gördüm

mayalar haklı beyler

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yenileceğini tahmin etmiştim ama yanılmışım

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Herkes artı değişik gol atmak istiyor.Dikkat çekmek için şart bu şekil goller.

0|0
    0|0
  • attığı gol değil de bekir hakkaten iyi oynuyor egemen'in sakatlığı geçtikten sonra da ilk 11'de oynayabileceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Geçen haftaki maçta da

Messi gibi oynamıştı

Kişisel gelişim mucizesi :)

0|0
    0|0
  • altı üstü bir gol amk

0|0
    0|0
    • ADAM HAKLI FENERBAHÇELİLER HEP BÖYLE ZOR GÜZEL GOLLER ATINCA NORMALLEŞİYOR BU TESADÜF DEĞİL EN İYİ GOLDE 2 ADAYIMIZ VAR:)

• bende onu diyorum işte artık bize normal gelmeye başladı bu goller her maç görüyoruz

• bekir etkisi

0|0
    0|0
  • O Senin Yazdığın Tweetler varya onu yazanlar futboldan bı bok anlamayan salak ergen ınsanlar hepsı kucuk kucuk cocuklar on yargılı bı bokdan anlamayan ınsanlar yav yeter artık boyle taraftarlar olmaz olsun

0|0
    0|0
  • o golden sonra artık futbol benım için bitti.:) o ney lan o nasıl gol bide bekir attı ha:) maya takvimi doğru mune kıyamet yakın o golden sonra :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...