Bir kilo sorusuda benden?

1.71 boyum 50 kilom var herkes çok zayıf olduğumu söylüyor ama başka şehirlerdede gören arkadaşlarım çok güzel fiziğin var diyor sizce ideal bir boy ve kilomu

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet makul

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kilo'ya çok fazla takılma, yüksek bir kilodan düştüğüm dönem benle aynı boy ve kiloda olan bir spor eğitmeni ile ayna karşısında fotoğraf çekildiğimizde, o üçgen ben ters üçgendim :) Şimdi gene o kilodayım ve onun görüntüsüne sahip olmasam da yakınım. Yani demek istediğim kilo değil tamamen görüntüye odaklanma ile alakalı olmalı durum, yağ oranı kas oranı vs. yani.

0|0
    0|0
  • Gayet iyi bence.

0|0
    0|0
  • ideal kilo yoktur ideal yağ oranı vardır erkeklerde bodyciler için 7-8 digerleri- 10-12 kadınlarda ise en iyi 18-22 arasıdır.

0|1
    0|0
    • mesela ben 1.80 82 kiloyum ama 6 yıldır spor yapıyorum yağ oranım %8-10 bana kilolu diyemezsiniz ama benimle aynı boyda 75 kilo göbekli arkadaşlarım var.

• ideal ama az kilo al

0|0
    0|0
  • Taş gibisin

0|0
    0|0
  • İdeal âmâ spor yap =) zayıflamak için değil tabiki form da kalmak için

0|0
    0|0
  • Boyuna göre 5 kilo daha aslan TAŞ olursun

0|0
    0|0
  • bir 5 kilo alırsan guzel olur

0|0
    0|0
  • İyisin, çok kilo iyi olmuyor

0|0
    0|0
  • kilon normal ama 55 e kadar yolu var bnce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• fiziğin düzgünse güzel duruyordur zayıflık her bedene yakışmıyor mesela bende 1.70 şe 58 kiloyum senin gibi 50 olsam çökerim :)

0|0
    0|0
  • İdeal boy ve kilo -,-
    En sevdigim

0|0
    0|0
  • Ben de o boyda ve o kilodayım, 55 kilo olsak iyi kanka :F o laf eden elemanlar da dönüp koca götlerine bel simitlerine baksınlar

0|0
    0|0
  • Normalsin bana da hep zayıfsın zayıfsın diyolar ama normaliz

0|0
    0|0
  • Sakın kilo almayın.

0|0
    0|0
    • Valla almaya çalışıyorum sürekli çok zayıfsın diyor sınıftakiler

• güzel evet

0|0
    0|0
  • Boyuna göre biraz zayıf kalıyorsun, kemiklerin belli olması hoş bir şey değil (kemiklerin belli oluyor demiyorum, diyemem zaten görmeden). Kadın dediğinin kıvrımları olmalı, Benim boyum 1,70 kilom 54 herkes olması gerektiği gibi vücudun var dedi hatta bir modacı "seni mankenim yapabilirim" demişti. Sende 5 kilo alsan çok daha iyi olursun

0|0
    0|0
  • Bence iyisin. Keşke bende olsam

0|0
    0|0
Yükleniyor...