Pep Guardiola'ya kötü hoca diyorlar ama katılmıyorum buna neden mi?

Barcelona tarihinin en iyi hocası guardioladır rijkaardın bıraktıgı enkazı mükemmel bir gökdelen'e çevirmiştir (aynı kadro rijkaardda da vardı) bir sezonda 6 kupa kaldıran tek hocadır 3 senede 2 defa şampiyonlar ligini kazanan ender hocalardan biridir. şimdi b. münihte başarılı değil diye begenmiyorlar ama durum çok farklı guardiolanın belli bir sistemi var herkesin bildiği gibi bu sistem tiki takadır yani bol pas yaparak karşı rakibi psikolojik olarak çökerten yoran ve yetenekli oyuncularla sonuca giden bir sistemdir. mesela guardiola sisteminde bütün oyuncuların teknik ve yetenekli olması gerekir bütün futbolcuların ayagına topun yakışması gerekir b. münihte böyle değil işte müller gibi kazmayla tiki taka oynamaya çalışıyor ya da lewandowski, boateng, alaba, şıwanştayger gibi yeteneksiz oyuncularla bu oyunu oynamaya çalışıyorki guardiola dışında hiçbir hoca tiki takayı bu yeteneksiz oyunculara oynatamaz. bence pep'in yapması gereken tek iş b. münihten ayrılmasıdır haksızmıyım?

• tespitlerin yerinde tamamen haklısınız
    50% (1)67% (8)64% (9)Oy Ver
  • diğer
    50% (1)33% (4)36% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• bir kızın spor ile bu kadar haşır neşir olması Aman Tanrım Didim :) ben bile Pep ile ilgili bu kadar şeyi bilmiyom :)

0|0
    0|0
    • gerçekten mi :))? teşekkür ederim :)))

• he barcelonayı küçük takım yapıyorsun öyle mi :))?

• hayırrr :) sadece bir örnek olarak söyledim :) ikiside büyük takım kimin yeneceği belli olmaz :)

• seninle tanışmak, bir yerde sohbet etmek isterdim, bu nasıl kız? :)

0|0
    0|0
    • neden ki :)))

• barcelona-real madrid-bayern-chealse-paris sgt

• NEUER-ALVES-RAMOS-PİQUE-LAHM-POGBA-MESSİ-RONALDO-NEYMAR-HAZARD-SUAREZ (BU DA BENCE DÜNYANIN EN İYİ KADROSU) :)

• yani tabii ama bir terim değil...
    bana göre dünyanın en iyi hocası imparator terim.
    sonra mou

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Bayan olduğunuzdan emin misiniz?

0|0
    0|0
    • evet bayanım ne oldu ki?

• yok hiçbir video oyunu oynamam ben

• maçları izliyon özetlere bakıyon değil mi? Ahmet çakarın programına falan da bakıyor musun? Türkiye ligi izlemiyosundur sen gerçi?

Kızlar Ne Diyor 2

• Haksizsin

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...