Ayrılığınızın ilk gününde bunun anlamı nedir ?

bugün ayrılığınizn ilk günü ve sevdiğiniz arkadaşlarıyla kızlı erkekli oyun oynamaya gidiyorsa sizde onu düşünürken bunun haberini alıyorsanız ne yapardınız açıp bunu dile getrrmiydiniz ya da bi mesaj yazsanız ne yazardınız lütfen yol gösterin şu an çok sınırlıyım yanlış hareket etmek istemiyorum

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• tabiki bunu belli edici bir mesaj yazmalıısn. ama arama..sesni ona duyurma bile.. haketmiyor cunku...şuna benzer yaz... kalbi kırılsın.. yaptıgını çeksin...

bunları sana arayıp söyleyece kadar bile sesini duymak ve sesimi duyurmak istemedim..o yuzden yazıyorum..İyki hayatımdan çıkarmışım seni.En kötü günüm sandıgım bu günde eglenmeye gitmen ..böyle birini hayatımdan iyki çıkarmışım.. bu andan sonra tek üzüldüğüm sey seninle geçen dakikalarım. meger hiç haketmemişsin beni...

buna benzer yaz. fakat uzatma. o bisey derse cevap ta atma..uzamasın gitmesin yani bu mesajın etkisi kalsın onda. inanki kahrolur... ama sesini duyurma.

0|0
    0|0
    • hıc cevap vermezse daha cok cıldırmammı ?

• barıs ozaman... yediriyosan. ne diyim.

• yok ben barısmaktan soz etmedım sımdı sen mesajı at dedın ya bazı arkdslarda bısey yapma meraktan catlasın dıorlar ona karar veremedım kafam karıstı

Kızlar Ne Diyor 7

• Artık ayrıldınız önce bunun farkına var.Kızında kafasını dağıtmaya ihtiyacı var.Ayrıca erkekler dünyanın her yerindede var.Bakkalda sinemada kafede.Kızın içinden geliyorsa her yerde bakar yoksa umrunda olmaz.

0|0
    0|0
  • Duruma yorum yapmıyorum.hislerin neyse durumda odur onu en iyi tanıyan sensin.İçinden ne geliyorsa onu yap

0|0
    0|0
  • takmadığından değil belkide sırf sen duy takmıyomuş izlenimine kapıl diyedir ya da gerçekten sana karşı bişey hissetmemiştir ayrılıkta ona koymuyodur 2 ihtimal var

0|0
    0|0
  • sabırla bekle ne oldugu ortaya cıkar zamanla.

0|0
    0|0
  • Aç İsmail Y.K'-Allah belanı versin dinlet

0|0
    0|0
  • seni sevip yalnız kalan kalbim tek başına mı acı duyuyo yaz :) o anlar bildiğini..

0|0
    0|0
    • sevmeyen anlamazkı :(

• yani bn olsam bunu yazrdım :( en azından bişiler dank eder belki kafasına ayrıca uzulme guzel kı :) seviyosa geri gelirr..

• O önüne bakmayı biliyor sen niye bilmiyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeşim öfkelisin anlıyorum ama ayrıldığınız andan itibaren onun hayatına karışma gibi bir hakkın yok öncelikle bunu idrak etmelisin...kızın yaptığını onaylıyorum gibi anlama kesinlikle onaylamıyorum ama gerçek bu...mesaj atarsan hangi hakla karışıyorsun gibi bir cevap alabilirsin...bence sakin ol ve bazı şeyleri görmeye çalış...eğer o aşkınıza saygı duysaydı böle bişi yapmazdı...artık önüne bakmayı dene

0|0
    0|0
  • hiç birşey yazma insanlar böyle işte ayrılarak can acıttıkları yetmiyor üzerine canımız daha çok yansın diye durduk yerde birden karşı cinsle eğlenip tozutmaaya başlıyorlar bize düşende sinirlenip çıldırmamak için yırtınmak oluyor ama sinirlisin hiç bi şey yazma mantıklı tartışamazsın bile ama çözümü yok o can acıtılacak ilaa :((

0|0
    0|0
  • hemen erkek arkadaşlarını topla pesli bir partide sen ver.sakın ama sakın onu dusunme mesaj atma çatlasın emın ol senın onun dusundugunun yüzde bırı de olsa oda senı dusunuyordur.

0|0
    0|0
    • onun ılgısızlıgınden bıtırdım zaten ayrılık mesajıma bıle cevap vermedı. benım kadar acı ceksın ıstıyorum tamamen kendımı ceksem o da catlarmı meraktan

• bunun kız versıyonu ıcın ne onerrsınız mekana gıt bı erkek bul demezsınız heralde :) şu an bu durum varda basımda ve bende kuduryorum

• kızı 2 dk da basit yaptınız zorla güzellik olmazki biz acı çekiyoruz oda çeksin mantığı ne kadar ilkel birşey ondan sonrada o insanı seviyorum dersiniz. kız hayatını akışına bırakmış belki sevmiş belki mutlu olmuş neden acı çeksinki aynı şekilde sende hayatına devam et dostum sakın arama belli çok üstüne düşmüşsün.

• kulağına gelceini bilio ve hayat devam ediyo havalarında, sakın haber alamasın senden.. düşerrrr kardeş yakında ama sakın yazma çizme tut kendini senin yazıp çizdiğin onu şaşırtmaz ama susarsan _?

0|0
    0|0
  • ayrılığı kutlamaya gitmiş işte kız şüğkret bara gidip şampanya patlatmamış bundada şükür demelisin bence

0|0
    0|0
    • saol kardesım ıcım acıldı :)

• doğru ama işte zaten içi acısa böle bişey yapmaz özgürlüğünü arkadaşlarıyla kutlamaya gitmiş kız sende bir striptiz clübüne git efkar dağıt ve hayata geri dön dost tavsiyesi

• yerinde olmak istememe öldürrdm galiba:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...