Barcelona B. münih'i yenip finale çıktıgı için robben ribery olsaydı görürdünüz diyenler çok aşırı saçmalamıyorlarmı?

Barcelona B. münih'i yenip finale çıktıgı için robben ribery olsaydı görürdünüz diyenler çok aşırı saçmalamıyorlarmı? yani bu Barcelona takımını robben riberyi mi durdurucaktı ya da eleyecekti komik bana çok komik geliyor aynen öylede değilmi :))?

• o oyuncular olsada barca dagıtırdı hertürlü münihi
    A seç
  • diğer
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• Aslına bakarsan bu yorumu yapanlar genelde futboldan anlayan insanlar. Kimse Barcelona' yı hafife alma cüretini dahi gösteremez tabi ki, ancak Bayern Münih' in Bayern Münih olmasını sağlayan en önemli futbolcuların arasında saydığın ikisi var ve bu oyuncuların eksikliğinden dolayı Bayern bütün ataklarını ortadan yapmak zorunda kaldı, kanatlarını kullanamadı. Aynı Bayern bir iki sene önce Barcelona' yı elerken Robben ile Ribery' nin katkılarına bakarsan beni daha iyi anlayacaksın. Ancak bunlar olsa Bayern elerdi demek mantıklı bir yaklaşım olmaz, sadece Ribery ve Robben de olsaydı iki takım arasında güç farkı olmayacak ve kıyasıya mücadele olacaktı. Ayrıca bunlardan da önemli bir eksik bence Badstuberdi, ikinci maçta Barça' nın attığı gollerde yaşanan araya kaçmalara bakarsan Benatia' nın hatalarından kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
    • öve öve bitiremediğin basdtuber b. münihin yedek stoperi ve as stoper ise benatia. b. münih oyunu benatiadan kuruyor takımın gerideki beyni bir nebze yani hertürlü b. münih seviye ve kadro olarak barcanın 2 gömlek aşagısında ki robben ve ribery olsaydı da barca hertürlü münihi barcalardı çünkü seviye farkı var aralarında

• şampiyonlar liginde favorin kim peki :)))?

• Mantıksal olarak bakarsan Barcelona tabi ki. Ancak inanır mısın yarı finale çıkan dört takımı görünce eşleşmeleri ve Juventus ile Barcelona' nın finale kalacağını söylemiştim içime doğmuştu :D ve Yine aynı şekilde finalde Juventus' un atıp yatacağı içime doğmuştu hani 1-0 falan, hoşuna gitmeyecek ama :)))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Daha degisik olabilirdi ama yine barca elerdi bence.

0|0
    0|0
    • barca seviyesinde değil b. münih hertürlü parçalardı

• barca ya 5 atan da bayerndi hatırlatıyım

0|0
    0|0
    • barcanın en kötü sezonuydu.

• Sadece Robben olduğu zaman 6-7 gol attığı maçlar var Münihin, Çok önemli bir oyuncuydu

0|0
    0|0
    • sorumla ilgisi yokki yazdıgınızın

• Nedir bu B. Münihin senden çektiği:/

0|0
    0|0
  • Dogruu yok şu olsaydı yok bu olsaydı falan

0|0
    0|0
  • barça diyorsun ya

0|0
    0|0
  • Barça barçalar. NOKTA.

0|0
    0|0
  • messi varsa gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • ikisi olsa bayern çok rahat elerdi, kanattan hiç gelemediler, barcelonada rahat rahat çıktı ileri

0|0
    0|0
    • ciddimi diyorsun bunu?

• futbolun uzmanı olarak diyorum, dünde mesela beşiktaş gs yi ezer ama gs yener yazmışım bir yere :) valla futboldan başka iyi de bildiğim bişi yok

• barca kazanırdı ama bu kadar kolay olmazdı...

0|0
    0|0
    • yine münihi parçalar finale çıkardı kimki oyuncular münih barca seviyesinde değil bidefa

• dortmundu bende severim çok sempatik takımlar. b. münihi barca seviyesinin yanında bile görmüyorum ben.

• sen görmesende öyle ama...

• Bayern robenle ribery şe barcanın bacısını barcalardı

0|0
    0|0
    • r. madrid fanısın kesin.

• 2. yorumumu okuyun

• Seviye önemli de yürek bence daha önemli tamam Barça daha iyi bir takım lakin roben i de atamassın neyse yaa tMam barca

0|0
    0|0
  • Dünkü abla ile aynı kişisin Münih ile sorunun ne senin robben ve ribery ile dağıtıldı barcelona yı

0|0
    0|0
    • sevmiyorum hiç almanları ben :)))

• b. münih iyi bir takım değilki şişirilen bir takım ve fc barcelona havalarını aldı

• Robben ve ribery olsa bayern Münih parçalardı

Kızlar Ne Diyor 2

• Ohaaa kıza bak nasıl konuşuyor... :D

0|0
    0|0
    • ne varki sende sürekli takip edersen benim gibi konuşursun ):):))

• yoo sende çok güzel bir kızsın mesela bunun için mutlu ol :)))

• Canım benim teşekkür ederim :) resmin yok görünmüyor ama belliki kalbin güzel seninde... :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...