Sizce Beşiktaş maçı sattı mı?

Bir beşiktaşlıyım fakat dünkü maça anlam veremiyorum neden böyle olduğuna dair acaba Galatasarayı lider yapmak için böyle oldu görüşünüz nedir?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben Fenerbahçeliyim Beşiktaş'ın kazanmasına %1 ihtimal vermiyordum zaten. En son ne zaman yenmiş Galatasaray'ı. Derbilerde yok Beşiktaş. Süleyman Seba yılında da şampiyon olamadıysa, artık bir 15 yıl daha şampiyon olamazsınız.

0|0
    0|0
    • Arkadaşım sen öyle diyorsun ama bu sene en çok koşturan takım biziz stadı olmayan biziz bir konya da bir ankarada bir yurtdışında olmaktan dolayı da bu durum doğmuş olamaz mı?

• Olamaz. Aç bak son yıllarda oynadığı derbilere, kaçında kazanmış? Derbilerde galip gelmeden şampiyon olmak çok zor. Ayrıca orada burada oynamanız da sizin yönetim hatanız. Delbosque'de geldiği zaman bir stad olayınız vardı. Yarım yamalak yaptınız, şimdi yıkıp tekrar yapıyorsunuz. Bu kimsenin sorunu değil. Ben Beşiktaş'ın Fenerbahçe ve Galatasaray ile yarışacak kapasitede olduğunu düşünmüyorum. Anca bu ikisi çok kötü olursa Beşiktaş liderliğe oynar. Bu sene de öyle oldu zaten. Fenerle GS bir maç kazanıp bir maç kaybediyordu BJK bir kaç hafta lider oldu. Fener ve GS randıman almaya başlayınca BJK anında yarıştan koptu. Kusura bakmayın ama BJK 3. büyük olabilir anca.

Erkekler Ne Diyor 19

• Beşiktaş maçı sattımı? o sattımı bu sattımı he sattı var mı diyeceğiniz yahu bir kerede çıkın deyin ki helal olsun hakettiniz neyi satacaklar onlarında işi gücü yok maç satacaklar.

0|0
    0|0
  • Her mac GS yendikce ayni senaryolar GS nin BJK yi yenmesi anormal degilki 10 mactir Bjk GS yi yenemiyor?:) bir kerrde helal olsun galayasaray hamza hoca diyin.

0|1
    0|1
  • GS önüne gelene çakıyor sizin aklınız şaşıyor :D Şike kalmadı ülkede kimse de yapamaz zaten yemez yani.

0|0
    1|1
  • Sen? Beşiktaşlısın? Bu soruyla? Yaa git işine bee.. Bizim takım sıkıntılı arkadaşım kanser eder bizim takım. Maçı satmışızmışız... Beşiktaşlıymış...

0|1
    0|0
    • Ben sadece olabilicek ihtimalleri değerlendiriyorum ve bilerek maç verilmiş olabilir mi diye aklıma düşünceler geldi çünkü sosyal medyada hakemin bile galatasaraylı olduğuna dair görseller dolaşıyordu

• Beşiktaş şeref takımıdır. Bu tarz ihtimaller bize yakışmaz.

• ben de beşiktaşlıyım.. bence öyle olmadı, beşiktaşlı oyuncular son 4 haftadır iğrenç futbol oynuyor.. yoruldukları için mi yoksa stress yaptıkları için mi bilemem ama 2-3 haftada zirveden 3. lüğe düştük.. yazık ya bir şey demiycem.. hakkımız çok yenildi, stadımız falan yoktu ama sağlık olsun artık. olanla ölene çare yok malesef..

0|0
    0|0
    • Benim görüşüm bu sezon ordan oraya çok sürüklendiğimizden kaynaklı yoksa bence bu sene hiç bir takım Şampiyonluğu hakettiğini düşünmüyorum

• hakemler, stadsızlık ve rakiplerden daha çok maç yapmamız etkiledi işte.. en iyi futbolu biz oynuyoduk son 4-5 haftada bozmasaydık çizgiyi iyiydi ya :/ süleyman seba sezonunda, hakemlere ve diğer olumsuzluklara rağmen şampiyon olsaydık keşke :/

• Kendini satacak son takim besiktas. Besiktas dun cabaladi ancak galatasaray cok kapandı ve akıllıca oynadı.

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • Yav hee hee hatta elini uzatmamış kaleci 😄

0|0
    0|0
  • alakası yok herşeyi yaptık gol atamadık bizim sorunumuz musleranın yıldızlığı

0|0
    0|0
  • besiktas zaten salak bir takim mac satmasa da yenemezdi hic suphe duymuyorum onlardan

0|0
    0|1
  • Sanmiyorum, BJK GS den cok daha iyi oynadi. m, ama etkili vuruslar gelmedi.

0|0
    0|0
  • Anasını bile satar =)

0|0
    1|0
  • herşey ola bilir

0|0
    0|0
  • Hayır oynamayı bilen oyuncunuz yok

0|0
    0|0
  • Sikci anti cincon

0|0
    0|0
  • Salakça bir durum Türkiye'de şerefli tek takım beşiktaştır

0|0
    0|1
  • Tff sayesinde şampiyon oluyorlar işte başka açıklaması yok hakem hataları sağolsun

0|0
    1|1
  • Beşiktaş oyunuyla ezdi kediler zor kurtuldu

0|0
    0|0
  • Bjk Cimbom'u en son 30 Nisan 2011'de yenmiş. Kaldı ki bir GALATASARAY'lı olarak söylüyorum bjk dün güzel oynadı ama kalede panter var maşaAllah :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinikle değil aslında Beşiktaş daha iyi oynadı ama şansı yoktu... ama bir Galatasaraylı olarak iyiki gs yendi :)

0|2
    0|0
  • Beşiktaşlı biri olarak seni kınıyorum. Gerçek bir Beşiktaşlı bunu aklının köşesinden dahi geçirmez. Maçı satan bir takım gol atmak için o kadar uğraş vermez. DembaBa bilerek direkten dönmesini istedi de demeyeceksin heralde.

0|0
    0|0
    • Öyle bilerek döndü direkten diye bir düşüncem yok ama acaba büyükler kirli saklı bir iş çevirebiliyo olabilir mi diyede aklımdan geçmedi değil sadece bunu dile getirdim

• Hadi canım hadi yemezler gerçek Beşiktaşlıları tanırız biz fake hesap açmakla olmaz bu işler git de kendi takımın için soru sor

• fenerbahçeli trol kız hadi acını da al git beşiktaşlı olan biri böyle düşünmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...