Eğer kardeş olarak görüyorsa nerden geliyor bu ilgi? Amacı ne? Neden böyle davranıyor ki.. Çözemiyorum, yardım edin..

Gün 1

Yeni tanıştık az konuşuyoruz (kursda)

gün 2

çok konuşuyoruz akşam beni faceden bulup ona söylediğim komik bir sözü mesajla yolluyor. Ve saatlerce yazışıyoruz gecenin 4ne kadar.

gün 3

Evi ve kurs arasında baya mesafe var abisin okulu kursa yakın onu almaya geldi ama 2 saat erken gelip benle vakit geçirdi birlitke arabayla gezdik. Konuştuk falan. Evlilik hakkında ilişkiler hakkında ben gençliğimi yaşamak istiyorum geç evleneceğim dedi, bende insan eşiylede hayatını yaşayabilir dedim. Biraz onu konuştuk.

Arabadan inerken "Yarın millet sorar aranızda birşey var mı diye, ama sadece arkadaşız" dedi. Bende aynen öyle falan dedim.

Gün 4.

Nerdeyse bütün gün telefonda mesajlaştık, bir film hakkında konuşuyorduk bende "yazık kardeşini kaybetmiş" dedim.. O da bana "üzülme ben varım ya kardeşin olarak" dedi..

Bende, dalga geçerek özaman abi diyeyim bari dedim. "sen bilişin" dedi.. Aman Allahım amacı ne bunun? Eğer kardeş olarak görüyorsa nerden geliyor bu ilgi?

Ne yani, sakın beni yanlış anlama sana o gözle bakmıyorum mu demek istiyor yoksa daha yeni tanıştığımız için mi? bir erkek neden bunu söyler ki`? ve ben nasıl davranmalıyım bu durumda?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• İlgisi var, ama anladığım kadarıyla "en azından şimdilik" sandığın gibi bir ilgi değil.

Şu anki düşüncesi verip vermeyeceğini anlamaya çalışıyor. Seni ürkütmeden nabzını yokluyor...

Kardeşlik-kanka muhabbetine devam ederse, sadece arkadaşın olarak kalmayı tercih etmiş demektir. Onun çıkmak istediği bir tip olmadığın kanısına varmışsa bile; arkadaşlığının-sohbetinin, çocuğun hoşuna gittiği kesin.

Bu durum karşısında nasıl davranman gerektiğini yazayım mı yazmayayım mı henüz karar veremedim.

(Kaldı ki; sen ne hissediyorsun, ne istiyorsun bahsetmemişsin bile...)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• oltayı sana dogru bi atmış bakalım içinden ne çıkacak diye.sen de insan istedigini eşiyle de yaşayabilir deyince orda patlamış.çocuk zaten orda açık açık sana demiş hani araba alıcam gençligimi yaşıcam demek onla bunla yatıcam anlamına geliyo.sende olayı evlilige getirince hiç uzatmamış direk kardş ayagına yatmış :)

0|1
    0|0
  • açıklama yapmaya gerek yok mesafeni koymalısın yoksa oyuncakdan farkın kalmaz

0|0
    0|0
  • Uzak dur. Muhtemelen boşluk doldurmak için seninle oynuyor. Senin ilgini gördükçe aklnc rahatlıyor. Uzak dur derim. Gerçi ne desek boş. Zaten buraya yazdığına göre kapılıp gitmişsin.

0|0
    0|0
  • ne yapmaya çalışmış bende anlamadım.

0|0
    0|0
  • yardıma muhtaç kal.

0|0
    0|0
  • 4. gün yaşanmaması daha iyi olurdu bence

0|0
    0|0
  • benim de ablam var hiç ilgimi esirgemiyorum. biz de mi bir hata var diye düşündüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sana tek söylemek istediğim evlilik falan amacı yok onun gönül eğlendirip hevesi geçince bırakmak amacı niyeti başka 180 derece dönüş yapmış işine gelmemiş açıkca niyetini belli etmiş o senin ne kardeşin olabilir nede yerine geçebilir başkasında olma el oğlu işte senle dalga geçiyor hiç uğraşma muhatap dahil olma kendini açık açık ben malım diye ifade etmiş zaten ne yazık ne konuş vaktini boşa harcama senle alay dalga geçen biriyle işin olmasın dünya başkasımı kalmadı amacı bu işte çözülmeyecek birşeyde yok amacı niyeti başka ...

0|1
    0|0
  • sen daha ciddi düşününce kaçmış :D

0|0
    0|0
  • Sanırım sana zarf atmış fikrini öğrenmek için.Dolayısıyla bakış açınız farklı olduğu için arkadaş kardeş ayağına yatmış gibi geldi.

0|0
    0|0
  • hımm kafası karısık bunun. ılerde açılır merak etme tanıdıgım bırı de bana bacım demıstı 1 ay sonra ıtıraf ettı. sen yıne saf ayagına yat oyle degılse bıle rezıl olmassın

0|0
    0|0
  • Sen hoslaniyor musun?

0|0
    0|0
    • nidanya ya katiliyorum amaci gonul eglendirmek olabilir...hani gencligimi yasayacagim falan demesi kafada soru isareti birakiyor

Yükleniyor...