Beşiktaş niye şampiyon olamadı?

Beşiktaşın bu sene şampiyon olamamasının sorumlusu ya da olamamasındaki en büyük neden nedir? Ama gönüllerin şampiyonu kesinlikle.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• neden şampiyon olacaktı ki? kötü bir takım

0|2
    0|0
    • Türkiyenin en iyi takımı

• adamın türkiye kupasında bile iddiası yok avrupa desen zaten bir cacık olmadı... neresi iyi? tek bildikleri biz şerefliyiz biz temiziz... demagoji üstadı oldunuz

• hedefi büyük de ne oldu :) hangi hedefine ulaştı? biz ise hem lig şampiyonluğuna hem de promosyon olarak türkiye kupasına oynuyoruz, işte fark nu... biz 4. yıldızı takacaz siz daha 2. desiniz en büyük CİMBOM

Kızlar Ne Diyor 5

• Çünkü Federasyon, medya ve çoğunluk gs ya da fb li. Beşiktaş'ın rakipleri , yok Beşiktaş şu maçı yenseydi yok teknik direktörü , yok şu oyuncusu kötü de ondan vs. diyorlar. Evet kendilerinin hepsi mükemmel oyuncuya, teknik kapasiteye ve oyuna sahipler çünkü. Ve her maç Anadolu takımlarına 3-5 atıyorlar, Avrupa'da üst turlara kadar geliyorlar. Evet onlar çok iyi de ondan şampiyon oluyorlar..

0|0
    0|0
    • BJK ONLARDAN İYİ KDROYA TEKNİK DİREKTÖRE SAHİP BUNUN ONLARDA BİLİYOLARADA KENDİLERİNİ ÖVÜYOLAR

• media.memurlar.net/.../...11-89b7-14feb5cc13c9.jpg

şerefli 3. lük diye diye kafayı yemişler

0|2
    0|0
    • ama şerefli oluyoruz bunun sonuna siz vrya o biz olmayalım

• bjkide şeref olsa GALATASARAYIN Şampiyonluna dil uzatmazdı kendileri şampiyon olmadıkları için karşısındakinin başarısına hasetlikten çatlarcasına küçümserler sığ beyinliler

• bjk de şerf olduğu için ztn 3. oluyor. yoksa 1. olurduk öbür türlü olsaydık

• Hiç olamıyo kii :D

0|1
    0|0
  • Şu zamana kadar Beşiktaş'a hep haksızlık yapıldı, adamlarda şans kalmadı yemin ediyorum. Hakemler hep bir garezi var Beşiktaşa

0|0
    0|1
  • Çok istiyordum Beşiktaş'ın bu sene şampiyon olmasını fakat nasip değilmiş diyelim umarım gelecek yıl kupayı kaldıran takım olur :)

0|0
    0|0
    • bjkli futbolcularda bizim kadar isteseydi açık ara şampiyonduk

• Kesinlikle fazla uğraşmadılar bence rahat geçirdiler yine bu yılı

Erkekler Ne Diyor 3

• Bircok nedeni var bilic yonetim futbolcular stadin olmayisi ama en onemli nedeni bence kadrosunun gs ve fb ye gore kalitesiz olmasi.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Bjk lilerde bu gs fb dünyanın önemi 3. derbisimi ne diorlar ona kahkahalarla gülüyorlar

• Ama şimdi fener 3 Yıldız gs 4 Yıldız siz hala aynı bence birdahaki mahkemeye verin 😂😂

• şimdi bjk 3. yıldızı alıncada gs fb oraya buraya itiraz ederler o da mahkeme kararıyla verilir

• Baş sebep bilic olduğunu düşünüyorum tabiki saha olmayışı da bir etken

0|0
    0|0
    • bütün suç bilicte değil bence

• Bütün suç demiyorum zaten hatta bilicin gönderilmesine de karşıyım Beşiktaşı sahası olmadığı halde yine avrupa da olsun ligde olsun iyi taşıdı ama derbilerde maçı okuyamadı

• ZATEN GS DERBİ KAZANMASA ŞAMPİYON OLAMAYACAK Kİ

Yükleniyor...