Uzaktan sevmeye kaç ay dayandınız?

sevdiğiniz kişiyi uzaktan seyretmek iş çıkışlarını beklemek idman çıkışlarını beklemek ve orda hayal kurmak kaç ay dayandınız yapanlar

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• 3 yıl dayandım

0|0
    0|0
    • 3 yıl hergün baskasıyla cıksa bilemi simdi devam mı

• sadece imtihandan cıktın sen ve mutlusun

• hiç imtihandan cıktıgımı dusunmek aklıma gelmemıstı tesekkurler :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Şu an çok şaşrıdım ya kaç kişi 5 sene dayanmış.Bende 5 sene dayandım ve Allah güç verdiği sürece dayanıorum

0|0
    0|0
  • 5 sene dayandım.

0|0
    0|0
    • 5 sen kismeye cıkmadıysan baska biri gelse bile diger tarafadönersin yasadım bunu ben :( kız arkadasım 4 sene cıkmadı kimseyle sona ben geldim 6 ay cıktım ama ayrıldık o 4 sene sevdigi ilk sevgilsi seviyorms

• 5 sene bana hiçbi zaman karşılık vermiyceni bile bile sevdim ve onu severken başkasıyla çıkmak gibi düşüncem olmadı. Sonradan soğdum ve bitti ama yeri ayrı tabi.

• anladım

• 1.5 sene...

0|0
    0|0
    • sonra ne oldu

• simdi sevdigin filan varmı uunttun demi onu

• 2 sene sonra bırakta unutuyum... acı çekmekten iyidir unutmak.. Şuan bi sevdiğim yok. Ondan sonra olmadı. sayesinde kendime olan güvenimi de yitirdim.

• çok fazla dayanamam.

0|0
    0|0
  • 5 sene oldu..

0|0
    0|0
    • 5 senedir her gün takip edilyormusun

• Tabikide hala seviyorum..

• dua et ozaman

Erkekler Ne Diyor 5

• 5 yıldır uzaktan sevişiyoruz sevdigiim hayatımın kadını ile..unutmayın en büyük aşk görmeden sevmektir...büyüsü daha büyük..hergün bir umutla hayalle yatıyor ve uyanıyoruz..hayallerimiz var bir gün gerceklesecek..zorlugu cok ama seven insan katlanır..uzaktan yapamadık olmadı demek kacmaktır sahteliktir..

0|0
    0|0
    • kardes ben ayrılınca uzaktan seyretmek bi traf cok seven diye bisey yok bi taraf İMTİHAN OLUR

• Dayanmadım, atladım gittim..

0|0
    0|0
  • ömrümün sonuna kadar dayanacağım :)

0|0
    0|0
  • 2 yil kadar

0|0
    0|0
  • bir yıl kadar

0|0
    0|0