Genelde derbiler sonrası anasayfa maçla ilgili yazılarla dolardı?

dünkü maç noldu? niye kimseden ses çıkmıyor? google amcaya soraasım yok siz yazıverin bu sessizlik niye :D

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• 3-3 bitti

0|0
    1|0
  • sadecee basıt bir macdii

0|0
    1|0
  • Gs 2-0 yendi

0|0
    0|0
  • galatasaray kazandı beşiktaş ve rizeden medet umam bazı fenerliler avcunu yaladı mevzu bu şu an hepsi meşgul ondan avuç içlerini tuzluyolar :)

0|0
    0|0
    • bir zamanlar fener galatasarayı yenmiş herkez şampiyon olduk diyorduk ta ki denizli faciasına kadar allahın işi Galatasaray rize de yenilir fener bu akşam ve haftaya ki maçı alırsa görcem ben galatasarayı zaten önemli olan ne yıldız ne şampiyonluk avrupada başarı lazım takımlar dökülüyor ülke puanı düşüyor seneye lig şampiyonu eleme ile giderse şaşırmam bunun bir spor olduğunu unutmayın anlayana

• bana bir fenerli futbol dersi veremez Muhattabım değilsiniz !!!

• Onu bunu bilmemde maç sonrası yenecez diyen 8jklilerin çoğunu spor bölümünde göremedim :D

0|0
    0|0
  • Millet bıktı artık Galatasaray herkesi susturdu :D e haliyle Galatasaray taraftarları da artık diğer taraftarlarla dalga geçmeyi bıraktı tadı yok artık :D

0|0
    0|0
  • bjk oynadı gs 2 pozisyon var 2 si gol oldu haekm yine penaltıları kırmızı kartları görmezden geldi gs aleyhine tabi bunlar futbol adaına gs de bişey yok

0|0
    0|1
    • Taça çıkan top görülmedi oyuna devam edildi. Sosa'nın net kırmızı kartı verilmedi. Atınç'ın elle oynadığı bariz penaltıydı. Sivok'un Umut'a arkadan müdahalesi penaltıyda. Pardon Galatasaray aleyhine mi dedin sen?

• SEN TABİ GS TV Yİ İZLEDİN ONDAN BUNLARI SÖYLÜYON ORDA HER HAFTA GS MAÇLARINDA GS NİN PENALTIIS VERİLEMDEİ DENİLİYOR

• Maçı 90 dakika boyunca lig tv'den izledim. Ntv Sporda bile bu pozisyon konuşuldu. Onun el olmadığını görmek için kör olmak lazım. Ligin başında 4 4 4 diye dalga geçiyordunuz şimdide desenize? :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Beşiktaşlılar burada ve her durumda da burada olmaya devam edecek. Bizim şampiyonluk şansımız bitmesine rağmen canla başla oyunumuzdan dolayı kutluyorum. Keşke kolay maçları da böyle oynasaydık. Şimdi daha iyi anlıyorum ki sadece kupa ve yıldız kazanmak için takım tutsaydım Beşiktaş'ı tutmazdım. Ama şu da bir gerçek ki tekrar dünyaya gelseydim yine durumun bu olacağını bilseydim yine Beşiktaşlı olurdum.

0|0
    0|1
  • çıkmıştı :D

0|0
    0|0
  • Çok sıkıcı ya mac muhabbeti

0|0
    0|0
  • var sen görmüyon :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...