Intikam zamanı, siz n'apardınız bu durumda?

sevdiniz ve hiç unmadık anda terk etti çok üzüldünüz ağladınız ve sonunda pişman oldu ve geri dönmek istedi işte intikam zamanı siz napardınız bu durumda

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben eski sevgilisiyle temasda olanlara sadece şunu diyorum :).Sakin sakına geri dönmeyin ve dönenlere geri almayın çünki terk ettiğiniz kişi sizden muhakkak intikam almak isticektir hatta içinde yanan intikam ateşi okadar büyüktürki size sizin onu terk ettiğiniz zaman ona verdiğiniz acıyı sizden çıkaracaktır.İki türlu intikam vardır eski sevgileye karşı.Biri geri döneni duvardan duvara vuran stratejisi ve diğeri kendisini sana iyice alıştıraçtır, seni poh poh lıcaktır ve kendine seni öyle bağlıcaktır, seni ilgiye boğacaktır ve birden pat diye bırakacaktır :) ve ortadan kaybolacaktır ve uzaktan sana yaşattığı acıyı zevkle izleyecektir .Haklımıyım :).İntikam alanlar bir şeyi unutuyor.Halen onu düşünüyorsunuz ve halen onun canıni acıtmak istiyorsunuz çünki halen seviyorsunuz..Kendinizi ve onu aff edin ve hayatiniza devam edin.Hakkınızda hayırlısı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• seviyorsam affederim çünkü bir kadın sevdiği adama 3469870947907 kez şans verir ama

beynimde bitirdiysem Gün intikam günüdür -,-

asflhjzgthy

2|0
    0|0
  • Başkası var de :D

0|0
    0|0
  • bı anda sebepsız bnden vazgecebıldıyse gerı donmemesı ıı olur

0|0
    0|0
  • Intikam alcam diye kendini kandirma ;-) zaten yine deli gibi sevceksin onu..

0|0
    0|0
  • her geri dönüşünde affettim..aklıma intikam almak gelmedi...gelmezde.

0|0
    0|0
  • kıçımı ve ayaklarımı yalatırım

0|0
    0|0
  • ona geri dönmemem en byük intkmdr zten

0|0
    0|0
  • affetmezdım ama sureklı etrafında olurdum gülerdim eglenırdım ne kaybettıgını gorsun pişman olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yoktan yere ayrıldıysa bana bir cevap vericek yoktan boş yer anlamsız tavırlarla benden ayrılamaz bunun sebebini söyleyecek bana ...

sonrasına bakıcazzzz mevzuya bağlı 1. ye cevap bulmadan 2.ye cevap bulamam

0|0
    0|0
  • sizi terk eden eski sevgiliniz geri mi dondu? ona guven verin, sevgi gosterin. eskisinden cok daha iyi olun. baglayin kendinize. bulutlara cikarin. size en cok baglandigi anda birakin asagi. uzaklasin ortamdan...

0|0
    0|0
Yükleniyor...