Dövme vücudun neresinde daha güzel durur?

Arkadaşlar dövme yaptırıcam ama nereye yaptırmama karara veremedim. Ne dövmesi daha güzel durur? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

0|0
20|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• sırtına. hem alınıp verilen kilolardan veya yaşlılıktan kaynaklı sarkmalardan en az etkilenen yerlerden biri, hem de çok havalı.

bir de ömür boyu göbek yapmamayı başaracağım dersen, göbek deliği çevresi çok hoş durabiliyor.

0|0
    0|0
  • erkeklerde kolda güzel oluyor we omuzda .. kadınlarda bileklerde güzel oluyor ayak bileklerinde belinde ..

0|0
    0|0
  • bende şimdilik 4tane bulunuyor.bence kadında da erkektede en çok sırtta yada omuzda guzel duruyor onun yanısıra altbacaktada gayet hoş duruyor.yaptırıken emin ol çok düşün çok göz önü bi yer seçme yoksa sıkılabılır yada gelıcekte secıcegın ıslerde yaada hayatında sıkıntı olabılır

0|0
    0|0
  • bunu sordun ya cigerime hançer saplandı bir kere çok iyi düşün sonra pişman olma bence modele göre yer seçmelisin kararsız oldugunu düşündügün an olursa bile sakın yaptırma minik birşey istersen gögüs uzun sarmal yada kırvım istersen kalça renkli istersen omuz sana özel birşey istersen kasık ve saklamadan anlatmak istedigin birşey varsa el yada kol :)

ayy yardımcı olduysam ne mutlu bana :)))

1|0
    1|0
  • Omuzun da veya sırtın da bence hoş duracaktır .

0|0
    0|0
  • Bence de sırtta çok güzel duruyor birde bayanlarda kalçası müsait ise kalça üstünde güzel duruyor katılıyorum pekkomiğe...

0|0
    0|0
  • en anlamlı dövme budur link

bu da çekici dövme link

0|0
    0|0
    • bunların dışında ya ben şöyle bir şey istiyorum hani çok büyük olmaycaka ama herkeste olandan bendede olsun istemiyorum fakrlı ve güzel bir şey istiyorum

• tamam istediğm dövmeyi buldum diyelim peki nereme yaotırsam daha güzel duruu omuz bacak kol neresi ?

• büyüklüğüne göre değişir sana kalmıs

• bilek ,boyun ,bayanlarda göğüs dekoltesinde :)

0|0
    0|0
  • kol gibi hep görebileceğin bi yere yaptırma sıkılırsın çünkü oyüzden sırt yada omzuna yaptırabilirsin

0|0
    1|0
  • Bence bileğinin iç kısmına yaptır. Ben de düşünüyorum aslında. Tanışma yılı sonra sonsuzluk simgesi altına baş harflerimiz. :)

0|0
    0|0
  • Omuz , sırt , boyun , bacak , göğüs.

Tercihim ejderha dövmesi. Avuç bitimi bilekten başlayıp , omuz göğüs bölgesinde yada boyunda bitmesi.

0|0
    0|0
  • klasik üst kol iyidir

0|0
    0|0
  • boyunda çok güzel duruyor ama dövme günah diyorlar sen bilirsin yinede

0|0
    0|0
  • Kadınlarda beli güzelse bel veya kasıklar güzel olurdur erkeklerde omuz

0|0
    0|0
  • Bilek veya üst sırt.

0|0
    0|0
  • ben bılegime yaptırdım cok memnunum cok güzl oluyor bilek ve sırt güzel olur :)

0|0
    0|0
  • ayak bileğine yaptırabilirsin yada omzuna

0|0
    0|0
  • sırtına yaptırabilirsin

0|0
    0|0
  • link su iyi bir örnek :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelikle dövmeyi tasvip etmiyorum ama sen kararını vermişsen yapacak bir şey yok .

Dövmeyi yaptıracağın yer vücut yapına göre değişir söyleyeyim resimlere aldanıp yaptırma pişman olursun.

Uzun ve zayıfsan boyun bölgene , atletik kaslı bir yapıdaysan omuz yada kolunun iç kısmına , kilolu isende dirseğin ile bileğinin arasına ama iç değil üst kısma .

0|0
    0|0
  • Valla sana şöyle bişey diyim ne dövmesi güzel durur bilmem ama şunu bilirim dövmeyi görmüceğin bi yere yaptır sırt ,ense gibi.

0|0
    0|0
  • ayak bileği ve kası civarı

El bilegi civarı

Sırt ve kolun omuza yakın olan tarafı ve boyun bölgelerinde güzel durur.

Sürekli spor yapıyorum diyorsan vucudun her hangi bir yerinde güzel durmamasının imkanı yoktur. özellikle spor yapan insanlar için göbek ve kasık kısmında.

0|0
    0|0
  • dovmeye karsiyim :(((((((((((

0|0
    0|0
  • Gögsüme kartal dövmesi yaptırdım renkli , harika oldu . Şimdide michael jacksonun'nın yaptıgı bir hareket var onun dövmesini yaptırcam..

0|0
    0|0
  • Kadının legen kemiğinde iç çamaşırının yarısı içinde yarısı dışında..Wowww

0|0
    0|0
  • Senin için bir anlam ifade eden ve gözüne hoş gelecek birşey seçmelisin önce sonra nereye yaptıracağını bulursun zaten.

0|0
    0|0
    • valla en çlok zorladgım konuda zaten bu o yuzden kararsızım

• başka insanların şunu yaptr demesiyle yapılacak iş değil ama bu sana tavsiyem ole bişey yapma.

• kolda

0|0
    0|0
  • gözlerim aşağıya bakmak zorunda kalsın .beni düşman sansın

0|0
    0|0
  • Sırtına yada göbek altına yaptır bence.. Kadınların da göğsünde güzel duruyor dövme..

0|0
    0|0
Yükleniyor...