Evleneceğiniz insanın beğenilmesini ister misiniz?

Evlenceğiniz insanın karşı cinsi tarafından beğenilmesi önemli midir yani? Özellikle evlenceğininz kadının erkekler tarafından beğenilen birisi olması ile övünür müsünz yoksa o güzelliği sadece bana olsun yeter mi dersiniz ?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla beğenilmesin,kıskanırım.Herkez çirkin bulsun onu,bir ben beğeneyim. :)

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• herkese çirkin gelsin bi ben beğeniyim diye birdünya yok, o halde çok zevksizsin...asdsadasdasd. dürüstçe.

0|2
    0|0
    • aleyküm selam biraderim. iyidir, sen nasılsın? :)

• allah arttırsın..

• soran, hastalıklı bir düşünce tarzı, eline yüzüne bakılır olsun, başkası anca bakar, sonuçta o rahmi dölleyen erkek benim eziklik yapamam. zaten sahip çıkamayacaksan yetlenme

• Başkasının beğenip beğenmemesi umurumda değil, ben beğenmişsem başkasına saygı duymak düşer...

0|0
    0|0
  • benim icin güzel olsun yeter öveceklerse maneviyatını övsünler :)

0|1
    0|0
  • Saçmalık bence,tamam insan tabiki sevdiğinin güzel olmasını ister zaten insan seviyor ise sevdiği zaten onun için güzeldir,ama sevdiğimin güzelliği karşı cinsinin dikkatini çekmesi beni son derece rahatsız eder,yok birde övünecekmişim daha neler varmı böyle birşey ya

0|0
    0|0
    • sorduk işte tamam

• ya böyle erkeklarin ağzının suyunun aktığı kızların ilerde nasıl evleneceklerini merak ettim sadece

• ya tamam onlarda mutlaka birileriyle evleneceklerdir ama erkeğin öyle bir durumdan rahatsız olmaması söz konusu olamaz bence,eğer böyle çok güzel (afeti devran)ise o zaman mümkün olduğunca giyimine kuşamına dikkat etmeli bence

• Güzelliği ve çekiciliği bana kadar olsun isterim.

0|0
    0|0
  • Ben beğeneyim, kafi..

1|1
    0|0
  • Ben beğeniyim yeterli.Eşimi her erkek beğeniyor diye milletle konusacak kadar geniş bir insan değilim

0|0
    0|0
  • tam bir sorun bu eski sevgilim ağzıma ederdi o sana niye bakıyor nerden tanıyosun falan filan sanırım en güzeli kararında olması, ayrıca ben beğensem yeter

0|0
    0|0
  • evlenilecek insanın beğenilmesi güzelliğindense sorun yok ama giydiği elbiselerden, yaptığı makyajdan ötürü vs beğeniliyorsa sınır koymak lazım

0|0
    0|0
  • Beğenmesinler amk o benim!

0|0
    0|0
  • Kim beğeniyor bacı..? Western severik bilmem anlatabiliyor muyum? :D

0|0
    0|0
  • Ben beğeneyim de, 100 milyon kişi ''çirkin'' desin önemli değil.

0|0
    0|0
  • istemem sadece ben beğeniyim yeter

0|1
    0|0
  • kıskancım kimse beğenemez!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fazla begenilmesini istemem gözleri hep esimin üstünde olur öyle ne kizlar taniyorum arkadaslarinin esine yan gözle bakan.. öyle duruma düsmek istemem aslinda.

1|1
    0|0
  • Kamuya mı mâl edeceğim adamı, kime ne.

1|1
    0|0
  • Ayşe begenmese de olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...