Sizce süpriz çıkarmı?

Fenerbahçe daha önce iki kez kaybetti son haftada peki ya Galatasaray bir süpriz Yaşar mı sizce lütfen taraftar olanlar taraf olanlar değil!!

Güncellemeler:
Galatasaray'lı arkadaşlarların ÇOĞU şampiyonluğu kutlar gibi seviniyor ama süpriz çıkarsa nolucak düşündünüz mü hiç

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Mhk başkanı namoğlu
    Gs li mhk hakem kurulu atama başkanı metin tokat
    G. b maçı sonrası rize işimiş kolay bizi zorlamazlar diyen rizeli abdürrahim albayrak :)

varken g. s kaybetmez rizede
    8jk dan umutluyduk ama onlarda ucuz cıktılar

0|0
    0|2
    • Kardeşim böyle suçlamalara gerek yok yani taraftar ol taraf olma bizim tiribün liderimiz de Beşiktaşlı spor bu kim hangi takımlı diye bakma herkes görevinde Rize düşme riski yok neden zorluk çıkartsın hangi takım çıkartır

• İçerden iyi kaynaklardan aldıgım bilgiler bu yonde alves kesın gıdıyor stoch geri donecek kuyt gitti zaten webo da gidebilir sow burada

• Ama yeni gelen forvet genç olan iş yapıcağını sanmıyorum izledim biraz büyük bir yetenek gibi değil

Kızlar Ne Diyor 2

• Süpriz değil sürpriz. Çıkmaz.

0|0
    0|0
  • Boşuna umutlanmayın. Galatasaray şampiyon.

1|2
    0|0
    • Bak işte umutlanan yok zaten ama bu sevinciniz kursağınızda kalırsa nolucak ben iki kere yaşadım hemde stattaydım ikisindede

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardeşim valla koyu cimbomluyum ama bugüne kadar hiç Galatasaray başladığı işi yarım bırakmadı futbol bu herşey olabilir ama ben ihtimal vermiyorum Galatasaray'ın felsefesinde var bu.

1|1
    0|0
  • Sanmiyorum GS ye beraberlikte yetiyo yetiyo kaldiki is bugunde bitebilir haftaya kalmayabilir.

1|0
    0|0
  • Zor beraberlik bile yetiyor ama top yuvarlak diyede bir laf var tabi

0|0
    0|0
    • Yani Rize'de küçümsenecek bir takım değil şampiyonuz havasına girerse Fenerbahçe'nin durumuna düşebilir

• Öyle ama olasılık büyük ölçüde Galatasaraydan yana. Fenerin iki maçınıda yenmesi lazım. Galatasarayın kaybetmesi. Bunlar olursa büyük süpriz olur.

• Açıkçası Galatasaraylı olarak gelen hiç bir telefona bakmam :D

• Cıkmazz

0|0
    0|0
  • SÜPRİZ ÇIKTI ZATEN GS 1. OLDU BÜYÜK SÜPRİZZ

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım Top yuvarlak Şimdi değil haftaya şampıyonuz inşallah

0|0
    0|0
  • Denizlide giden sampiyonluk saibeliydi zaten biliyosun bir daha olmaz sanmıyorum..

0|0
    0|2
    • saibe derken acabilir misin? Kazandiginiz zaman sampiyondunuz, penaltiniz mi verilmedi, aleyhinizde penalti mi calindi, 16 dk uzatmaya ragmen denizliyi yenemediniz

• Kardeşim şikeyi kabul etmiyoruz çünkü yok öyle birşey hangisi kanıtlanmış kaleci elini mi çekmiş varsa Trabzon da var Beşiktaş'ta var dosyalarda neden Fenerbahçe konuşuluyor ben iyice baktım o tabloya 8 gol atamasa şampiyon olamıyor istersen sen bak bir daha

• Lig tv goruntuleriyle bise kanitlayamazsin ispat lazim ayni el cekme olayi sizin benfica macinda var volkanin. aziz yildirimin sekip mosturoglunun tapeleri yeterli. Ki verilen paralar var. hadi diyelim sahaya yansimamistir. Ama sikeye tesebuus te suctur tipki cinayete tesebbus gibi. 8 0 olayina gelince o sene 30 hafta ligler 29. Hafta gs nin averaji 45 bjk nin 43 ve o hafta bjk yle mac yapmisiz 1 1 bitmis beraberligi saglayan golu penaltidan feyyaz atmis. Son hafta gs 8 0 yenmis ankarayi bjk de gencleri 3 1. Nerde kardesim 8 fark?

• Bugun sampiyonuz

1|0
    0|0
Yükleniyor...