Ayrılık kapınızı çaldığında duygularınizi satırlara döktüğünüz oldu mu?

Karşı tarafın ayrılık isteğinde bulunmasından sonra yazdıysaniz neler yazdınız ?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyalarıma girerdin seni göremez ve duyamazdım kokunu alırdım emindim karanlık sokaklarda ararken seni bulamıyacağımı bilirdim hayal kırıklığı söyledi. uyanmak istediğim bi rüyada uyanmanın sadece o anlık olduğunu üzerimdeki sersemliği attıktan sonra rüyama kaldığım yerden devam ediceğimi çünkü nefes diye aldığımın anılar olduğunu biliyordum çünkü hükümlü kalbim söyledi.. illa 2 kapak daha al diyosun:) deştin yaramızı

0|1
    0|0
    • :( hayat çok zor ya

• hakikatende öyle dostum en azından gerçeklerle yüzleştiğimiz bi yüzümüz var olmayanlar napsın.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bazen merak ediyorum terk edilmenin nasıl bir duygu oldugunu..

0|1
    0|0
  • ben çok şey yazdım ama o okumadı.

0|1
    0|0
  • pskolojm o kadar bozulmustu ki bırak şiir yazmayı ellerm kalem bile tutamaz olmustu ..

0|1
    0|0
    • Ya ben çok seviyorum bişeyler söylesem ona belki dönecek ama söyleyecek bişey bulamıyorum artik .s

• bulamıosan bırak gitsin.. işin içine ayrılık gieince bidaha düzelmesi çok zor.. seven ne olrsa olsun kopamaz

• hıc bunu yasamadım ama askından öluyorda olsam sadece tamam yolun acık olsun yaazarım her halde

0|1
    0|0
  • allah belanı versin, defol gözüm görmesin seni, vs.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir kere terkedildim, onda da ne bişey yazdım ne aradım ne sordum ne karşısına çıktım, beni istemeyeni ben hiç istemem.

0|1
    0|0
  • Şimdi sen başkasıyla gülerken

Nasıl söylerim sevdiğimi ?

Bir zamanlar benimle ağlıyorken

Hiç düşündünmü terk edebileceğini S.M

0|1
    0|0
Yükleniyor...