Efkarlanınca neler yaparsınız?

Efkarlanınca neler yaparsınız?önerilerinizEfkarlanınca neler yaparsınız?önerilerinizEfkarlanınca neler yaparsınız?önerileriniz

0|0
17|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• banyo yaparım

0|1
    0|0
  • kulaklıkları takar mp4 imi tek şarkıya ayarlar sahilde tempolu yürürüm..bazen de yanıma sigara ve kahve parası alır, durup kahve/sigara içer, denize bakarım mal mal..

0|1
    0|0
  • efkar demyimde moralim bozuk mesela alırım elime bir elmayı açarım müziği ve camı camın önüne geçer şapırtada şapırtada sinirli sinirli elmayı yerim ve müziği dinlerim soğuk vurmasına karşın derin derin nefes alırım (: içki ne biliyim arabesk rap veya isyan etmek efkar denen şeyi gidermez artırır..

0|0
    0|0
  • sevdiğim filmlerin komik sahnelerini izlerim :)

0|1
    0|0
    • ideal bi çözüm :)

• dert görmeyesin.sıkıntıya düşmeyesin.her zaman iyi ol :) paylaşımların için saol.

• Rica ederim:))

• Huzunlu muzikler esliginde nette takilmaca yada bos bos uzanma

0|1
    0|0
  • susup tavana bakarım

0|2
    0|0
  • iç geçirten şarkılarla cilveleşirim.

0|1
    0|0
  • oturup ağlarım hususı yaptıgım bırsey yok.

0|1
    0|0
  • Yatar uyurum.

0|1
    0|0
  • duruyorum öyle.

0|1
    0|0
  • Efkarlancak vaktimin olmadığını hatırlayıp gider ders çalırım :D

0|0
    0|1
  • online bilgisayar farketmez oyun oynarım

olmadı kalabalık bir yerde bir cafeye oturup insanları izlerim

0|0
    0|0
  • BİRAYI AÇ KEYFİNE BAK

0|0
    0|0
  • müzik dinlerim yatağıma uzanıp devamı yok . :)

0|0
    0|0
  • müzik dinlerimm..

evde kimse yoksa sonuna kadar acip eslik ederim :)

0|0
    0|0
  • ay uf pf. yapar 2 dakikanın gecmesini beklerim, gecince birseyim kalmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• link bunu dinler söver süpürrüm hayata dair ne varsa, sigara yakarım bitince duş alırım ve yatarım.

0|1
    0|0
  • link

Bir Rum meyhanesinde, bir el yandaki sandalyenin üstünde, bir el rakı kadehinin belinde. Gömleğimin yakası açık, kravat sökülü halde. ''eee hayat işte'' diye biten kelimeler falan kuruyorum karşımdaki insana..

1|1
    0|0
  • önce bi sigara sonra bi daha sonra alkol namına şarap yada light bira yıldız tilbe filan sonra bi uyku hop geçti gitti sanırım bende bu işe yarıyor yaşasın sigara alkol kardeşliği

0|1
    0|0
  • önce bir sigara yakarım sonra düşünürüm kendi kendime konuşurum :D bi kaç sigara daha sonra ya uyurum yada unuturum :D hehehe

0|1
    0|0
    • aynen kardeş.sigara + müzik türkü mesela şiir örneğin.beni dertden alan kendi derdine bağlayan tatlımsı türkülerimiz.

• elbet bitiyor çünkü ;)

• bizim gurubu ararım 5 kişiyiz hemen herkez dışarı çıkar arabaları alırız içmeye hiç bir zaman içme konusunda hayır demediler iyiki varlar :)

0|1
    0|0
  • bir iç çeker hayata devam ederim...

0|1
    0|0
  • Önce tuvalete girerim 15 20 dk oyalanır beni mutlu etcek şeyler düşünürüm. Geçmezse Bi Sigara yakar duşa girerim. Yine Olmazsa Gider İçerim. Baktım yine olmuyor bi sigara yakar yatağa uzanır beni mutlu eden şeyleri düşünüp enerjimi değiştirmeye calısırım Sıkıntı veren şeyler yerine nasıl mutlu olabileceğimi düşünürüm.

Hoş Artık alkolu bıraktım mutlu olacagım şeyleri her dk dusunuyorum ve efkarlanmıyorum.

0|0
    0|0
  • duşa girerim kalırım baya suyun altında

0|1
    0|0
  • Dua ederim, hindi gibi düşünürüm şimdi olduğu gibi.:( Sıkıntıya çare ararım çünkü her zaman bir yol vardır.

1|0
    0|0
    • vardır elbet...

• Yukarıdaki yorumunu gördüm de müzik dinleyerek kati suretle sıkıntından kurtulamazsın. Kendimden biliyorum. Öncelikle onu kapat ve sakin kafayla düşün. Çünkü efkarlanınca insanın düşünesi bile gelmiyor ki! :\

• bazende gelmesin be kardeş :)

o tadıda alalım sıkıntı değil inş

• jack daniels

0|0
    0|0
  • Arabamla (fiat 126 bis) ile D100 e çıkarım

0|0
    0|0
  • Rock ve metal müzikleri açardım kafayı sallardım :))

0|0
    0|0
  • gitar çalıyorum şarkı söylüyorum.. iyi geliyor..

0|0
    0|0
  • Sazımı elime alıp içerim:)

0|0
    0|0
  • İçerim alkol alırım ve küfür ederim

0|0
    0|0
  • ders çalışırım

0|0
    0|0
  • spor toksin at kendine gel