Arkadaşlar aranızdan birileri "rövaşata hilesi" mi girdi? :)

Son zamanlarda rövaşata golleri baya bir arttı. Üstelik kolay bir vuruş değil sonuçta. En son Bekirin de köşe vuruşundan göğsüyle kontrol edip rövaşatadan gol atmasıyla dedim bu işte bir iş vaar :)

Güncellemeler:
çok komiksiniz arkadaşlar. sanki kızlar futbolla ilgilenemez. ki, ben bu soruyu espri olsun, neşe gelsin diye yazdım .

aşağıda cevaplarda kızın biri kendi çapında laf soktu, sonra cevabını alınca engellemiş. ikinci kez o bana yazdı ancak ben cevabını veremedim. çünkü "Soru soran veya cevap veren seni engellemiş olduğundan dolayı bu cevaba yorum yapamazsın." çıktı.

canınız sıkılıyor, laf sokuyosunuz KLAVYE ARTİSTLERİ,bari arkasında durun..!

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• heyyytt atarlı hatun :)) 5 yıldızını verdim gidiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• dikkatinizi çekerim beyler aşkkadınıdır kendisi, son adamsa kırmızı kart...asadasasd

0|0
    0|0
  • ibrahimoviç ve mexesin bu hafta attıkları goller inanılmazdı

bu mexesin link

bu ibrahimoviçin link

0|0
    0|0
  • Bekir İrtegün'ün rövaşata golünden sonra ateist arkadaşım mesaj atmış ''yatsı namazı kaç rekattı?'' diye. :))

0|0
    0|0
  • Harika bir goldu hatta o golu kesin sowdur dedim birde baktimki bekir atmis seviniyorlardi helal olsun son zamanlarda iyi oynuyor macta bide cizgiden top cikardi.

0|0
    0|0
  • ben küçüklüğümde çok yapardım ama belimi fena incittim toprak alanda sonrasında pek yapamadım ama vucudum halen esnek çim üzerinde uçan sineğe bile rovaşeta atabilirim :)

0|0
    0|0
  • olur tabi güzel hareketler bunlar

0|0
    0|0
  • ben futbolla ilgilenmiyorum ama zor cidden zor ama milley artizzzz olma peşinde.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçemiz deplasmanda çaktı keyifler yerinde..

0|0
    0|0
  • hangi takımı tutuyorsun

0|0
    0|0
  • hadi bize ofsaytı anlat

0|0
    0|0
  • ulan bi ben atamadım o kadar da deniyorum halısahada ama atıcam bi gün dur sen

0|0
    0|0
  • Futboluda bilirmiş denk geliyor güzel ortalar var onu değerlendiriyorlar işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tamam tamam,yeteri kadar erkeklerin ilgisini çektin..

Aferin sana.

0|1
    2|1
    • Gülüyorum şu an sana biliyor musun ? ((=..

Çıkması çok iyi olmuş engellendin denen o meşhur yazının..hep karşılaştığım şey..

Benim yerimde olsan demek ki,ohoo hayali bile garip lan.Yüzünüze vurunca,zorunuza gidiyor..hadi sende engelle beni <3.Lütfen ama,içtenlikle..

• Gercekten iyi değerlendirmişsin vay be ne bılım sen bılım adamı bence.

1|0
    1|0
  • :)) aynı durumdayım ...

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...