Body islerinden anlayan var mi?

Arkadaşlar merhaba. Son zamanlarda baya kilo almistim gobek falan aldi basini gitti. Daha once body yaptim. Şimdi tekrar basladim guzel bir diyet ve kardio ile 1 ayda 7 kioo verdim. Ama ayni zamanda vucut da calistim. Bu saatten sonra gobek şismesin ama kaslarim eskisi gibi olsun istiyorum onerisi olan var mı . 1 ay once kendimi şisko hissediyordum simdi ciliz

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum iyi bir vucudun temeli beslenme ile atılır yani vucut geliştirmenin yuzde 70i beslenmedir sporunu yapıp doğru besliveksin vucudunu bu sayede hem düzgün şekilde karın sahibi olcaksın ve ayrıc akütle kazanabilirsin dengeli düzenli olmasılısın doğru zamanda doğru şeyler yemelerin günde en az 6 öğün yemelisinkü sporcu biri en az 4 ana 3 ara veya 4 ana 2 ara öğün yapmalı antreman sonu whey proteini almalısın ve boşalan krbonhidrat depona takviye yapmalısın karbonhirst alırken kifli gıdlaarı tercih etmelisin genelde sabah ve antreman sonu iyi karbonhidrat almalısın vucut cunku karbonhidrata ihtiyaç duyar en az 4 ana öğününde proteinli gıdalar bulunmalı sanah yumurta öğlen tavuk göğsü veya balık cunku beyazın sindirimi daha kolaydır ette akşam ları daha cok kırmızı et tercih etmelisin gece yatmadan 2 saat önceki ara öğününde kazein almalısın kazein süt ürünelrinde boldur ve lor ğeyniri yağsız olan börekliklerden favorin olmalı şekeri meyveden gün içinde 1 porsiyon şeklinde 1 ara öğünde almalısın kalite yağ almalısın ama zeytin yağ cok az saltada olabilir veya kuruyemiş ceviz badem fıbdık vs den alabilirsin bunun gibi vsvs ;)

0|1
    0|0
    • Dostum çok sagol bunlari uyguluyorum. Kardioyu azaltmam gerekecek o zamanda eskisi gibi gobek cikar diye korkuyorum

• Yok cıkmaz doğru beslenirsen yani yediğin gıdalar doğru olursa ama dediğim gibi en fazla antreman bası 20 dk kardiyo haftanın 3 günü oda

Kızlar Ne Diyor 1

• nasıl verdin 7 kiloyu :O o diyet ne diyeti?

0|0
    0|0
    • Sabahlari ac karnina ve aksam yatmadan once 1 bardak limonlu su ictim sekeri tamamen kestim yagli yiyecekleri minimuma indirdim. Gunde 1 saat koşu ve 2 gunde en az 1.5 saat kardiyo yaptim. Canim biseyler yemek istediğinde yulaf ezmesi ve yoğurtvyedim

• peki limonlu suyu ılık mı içtin sıcak mı? ve 1 su bardağı değil mi?

ve şu kardiyo tam olarak nedir yani netten çok baktım ama tam olarak anlayamadım hep duyuyorum ama bilmiyorum ne oluyor tam olarak?

Erkekler Ne Diyor 1

• 7 kilo ne l*n 1ayda. Cılız hissedersin tabi kas kaybetmişin

0|0
    0|0
Yükleniyor...