Kızların sokakta ayakkabı boyacısına ayakkabı boyatması çok mu abes?

sabah bi çocuk gördüm ayakkabı boyacısı elinde sandığı ayakkabı boyuyor bende acıdım birazda duygulandım para kazanma çabasına okuyordu belli, bende yanına gittim bunları boyarmısın dedim, boyarız dedi neyse başladı boyamaya ama etraftan geçen beyler sanki kötü birşey yapıyormuşum gibi baktılar.. benim ayakkabı boyatmam suç mudur ? siz olsanız bakarmıydınız neden bakardınız ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• pek alışıldık bir durum olmadığı içindir. hep kötü şeylere de bakılacak diye birşey yok ki. sen bakışları yanlış anlamışsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çok normal.sende onlar gibi insansın ve ayakkabı giyiyorsun aldırma böyle şeylere.

onları da suçalamak istemiyorum ama herkes kendine göre haklıdır.onlar da eşinin durup sokak ortasında ayakkabılarını boyatmasını istemediği için haklı olarak yadırgamışlardır.yada sevgililerinin her neyse.anlaşıldım sanırım.

0|0
    0|0
  • belki sana öyle gelmiş olabilir kimsenin art niyetle bakacagını sanmıyorum.bayanlarında ayakkabılarını boyatması en doğal haklarıdır.

0|0
    0|0
    • ne bileyim belkide boyayan erkek bayatan kız diye içerlenmiş olabilirler

• helal olsun sana etraftakiler garip bir olay olduğu için bakmışlardır normalde erkekler boyatır ondan sen en iyisini yapmışsın duyarlı olmak her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • Alışık olmadığım bir durum olduğundan sadece bakardım.

Tebrik ederdim.

Tabuları yıktığın için.

0|0
    0|0
  • hiç dikkatimi çekmezdi bakmazdım ben olsaydım

0|0
    0|0
  • kadın erkek eşitliğne bir adım atarak katkı sağladın tebrikler :)

0|0
    0|0
    • teşekkürler daha ne yapabiliriz onun derdine düştüm şimdiden

• belkide dilinden bu şarkı düşemz

• Yoo n'alaka. Buluttan nem kapmayın siz de ya. Millet öylesine bakmıştır işte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kötü bir şey gibi bakanlar malın önde gidenleridir...O da bir iş olduğuna göre, ihtiyacı olan herkes ayakkabı boyatabilir kızı erkeğimi var bu işin...Zaten böyle baskı yapa yapa bu millet bu kadar abazan oldu.

0|0
    0|0
  • saçmalık.bnce insanlıgını kaybetmişler.

0|0
    0|0
  • kötü bişey değil ama hiç kızlar boyatırken görmedikleri için tuhaf gelmiştir.

0|0
    0|0
  • Böyle durumlarda al bu parayı boyamış kadar oldun der yürümelisin burda herşeyle karşılaşmak mümkün işte

0|0
    0|0
    • ayakkabı boyatmak istemiş dogal hakkı.

• ama o çocuk dilenci değil ki karşılıksız para alsın

• Niyet önemli ztn sen güzel birşey düşünüp yapmışsın

Yükleniyor...