Hakem Hüseyin Gökçek'in Derbide Verdiği Kararları Nasıl Yorumluyorsunuz?

Sosa nın net olarak kırmızı kart görmesi lazımdı ama. hakem vermedi Umutun pozisyonu net penaltiydi Sivokunda orda kırmızı görmesi lazımdı ama o da es geçildi siz nasıl buldunuz hakemi?

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Topun dışarı çıktığını görmeyen kör yan hakem. Atınç'ın eline gelen topun bariz penaltı olması. Kısaca Allah belanı versin Hüseyin Göçek..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Berbat yönetti, sadece gs nin hakkı yendiği konuşuluyor her zamanki gibi. Ama Melonun DembaBa'ya yaptığı hareket ve Hakan Balta'nın hareketi penaltı bana göre. Bir de 2. golden önce Günay kurtarmadan Beşiktaş lehine bir faul vardı pozisyon devam edince gol oldu. Ayrıca Sosa'ınınki kırmızı falan değil adam uçarak yere attı kendini komik bir şekilde. Neyse sonuçta Hüseyin Efendi takımının taraftardan etkilendi yine.

0|0
    0|2
    • Yuh artık. Hakan Baltanınki penaltiysa Atincinki hayli hayli penaltı. Hakem taca çıkan topları bile devam ettirdi. Sosa topsuz alanda Yasine müdahele etti bu net kırmızı karttir. Melonun pozisyonuna kimsenin penaltı dediği yok. Teknik direktörünüz bile tebrik etti hatta Sneijder kalitesinde bir oyuncusunun olmamasindan yakındı bence sizde artık yenilgiyi hazmedin

• O zaman gönderin Fikret Ormanı Demiröreni geri getirin TFF de çalışankarin hepsi Bjkli boşuna bahane uydurmayin kaliteli ayaklar varsa şampiyon olursun sizde alın kaliteli ayak olun şampiyon bıktık artık bu bahanelerinizden

• Federasyon başkanından bahsediyorsan eski Bjkli. Mantık olarak şu an başarısız olması istemesi çok normal. Hem gerçek Beşiktaşlı olsaydı Beşiktaş'ın hakkının yenmesine göz yummazdı. Tarafsız bile olsa şampiyonluğu kaliteli ayakların belirlemesini sağlardı hakem kararlarının değil.

• Mac bitti adam devam ettirdi resmen atın artık diye komedi ya bir ara alıp topu o atacak sandım :) yendik mi yendik görsün fenevliler hakem nasıl yeniliyormuş

0|0
    0|0
  • Bence kendinden beklenmedik bir performansla iyi yönetti

0|1
    0|0
  • Yanlış karar verdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gs bjk ile birlikte hakemide yenmistir acikve net.

1|0
    0|0
  • Ben çok beğendim kararlar bir yana otoritesi çok iyiydi ben buradayım dedirtti. Galatasaray top oynamadan maç kazandı iste futbol bu, kimin daha çok oynadığı değil kimin daha çok gol attığı konuşuluyor her zaman. Birde dun ki fener maçındaki Ali Palabiyik i çok begendim. Iki hakemin de Tff kariyerinde başarılarin devamini dilerim.

0|0
    0|0
  • tam bir hafta önceden başladı fener medyası yok melo kart görmüyo yok hüseyin gs li hevesleri kursaklarında kaldı onların hesabı bizi bjk yenicek onlar şampiyon olacak yok yaa ama hüseyinin vermediği iyi oldu bidaha ötsünler bakalım gs li hakem diye

0|0
    0|0
  • bence maçı iyi yönetti..

0|0
    0|0
  • gs aleyhine verilmeyenleride konuşsana gizlicik ne kadar korkaksınız kı maçtakı kararlardan gizli yazıyorsunuz

0|0
    1|2
    • En azından senin gibi korkupta engellemiyoruz.
      Maçı izle öyle konuş Galatasaray hakemide yenmiştir

• Anlaşılan maçı izlememişsin hakem bu maçta Galatasaray i dogradi ama ne farkederki Sneijder çakar fuzeyi gelir 4. Yıldız altimizda kalmayi hazmedin artık:)

• Cocuksun sen daha :D

• SOSA KIRMIZI KART GÖRMELİ DİYENLER FUTBOLDAN ANLAMAYANLAR FAULU YAPAN YASİN SOSA KIRMIZI KART GÖRECEKMİŞ GÜLDÜRMEYİN ADAMI

0|0
    0|0
    • Guluncek kişi sensin Yasin faulu yaptıktan sonra Sosa Yasine fiziksel mudahelede bulunuyor bu bütün dünyada kırmızı dir

• Çok cahilsin gerçekten o zaman kendisineher fafaul yapılan oyuncu kalksın rakibine topsuz alanda vursun eğer anlama kabiliyetin varsa tekrar söylüyorum topsuz alanda rakibe yapılan müdahele kırmızı kart gerektirir

• ztn yasin net faul yaptı sarı garanti yasin orda sosa ona hareket yaptıktan sonra bişe yapmadı neden yapsa kırmızıyı yasin görürdü o da bunu bildiğinden faulden sonra hiç bişey yapmıor sosa ayapına taktı o da bıraktı kendini sonra kuzu kuzuzz kalktı uzaklaştı

• Dembaba penaltı gs hakan balta el penaltı melo kırmız kardeşim ne olcak bunlar?

1|1
    0|1
    • Rıdvan bile söyledi artık Melonunki penaltiysa Atincin pozisyonuda penaltı Melo nun kırmızı görmesi gerekmiyordu

Yükleniyor...