Babanızın yanında bacak bacak üstüne atar mısınız?

Babanızın yanında bacak bacak üstüne atar mısınız?Veya saygı duyduğunuz birinin yanında..

0|0
26|28

En İyi Kız Görüşü

• Babamin yaninda atarim istedigimi yaparim saygi duymadigim anlamina gelmez bu

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 25

• atarım o da saygısızlık olarak anlamaz. normal oturuş şekli sonuçta. evde ztn atmıyorum dışarıdayken otururken

2|2
    0|0
  • biz atmayız.. zatan babamla yan yana pek oturdugumuzda yoktur. mesefeliyiz yani..

bacak bacak üstüne atılmaz.. uzunılmaz.. dayı amca hala teyze bütün büyüklerimiz için geçerli dir durumdur.. adet gibi bişey.. bu çocuklara kural olarak öğretilmez.. herkes bunu kendisi bilir..

bilmeyenlerde çıkıyor arada:)

0|0
    0|0
  • öf sonunda babam değil mi istersem çıplak bile gezerim ki beni bikini giyerken görünce bişe fark etmiyor. sonuçta ondan olmayım.ve ve ve tabiiki önünde giyinmiyor um saçmalama beeeee :D:D:D

0|1
    0|0
    • adam ne sormuş sen ne yazmışsın...

• Sen ne yazdın kendin anladın mı? Ben yapamazsın demedim ki zaten. Sadece bacak bacak üstüne atmak ailede nasıl tepkiyle karşılanıyor. Kimi umursamaz kimi çok önemser. Çıplak gezebilmen de gerçekten enteresan.

• Benim babam bana rahat ol kızım der.onun yanında bacak bacak üstüne atabiliyorum.ben babamın yanındayken koltuğa bile uzanırım anlayışlı adamdır bir şey demez.ama başkalarının yanında yapmamaya dikkat ederim.bunu yanlış anlayabilirler ya da saygısız davranmış olmak istemem onlara karşı ki herkes benim babam gibi olmayabilir.

0|1
    0|0
  • Evet.

Ama yanındayken genelde ona sarılarak durduğum ya da dizine yattığım için bacak bacak üstüne atacak bir durumum olmuyor. Ayrıca kendimi öyle rahat hissediyorsam öyle dururum.

Babamı seviyorum <3

0|1
    0|0
  • Atarım.Sadece dedemin yanında atmam,tutucu bi adam dedem.

1|0
    2|3
  • asla saygımdan dolayı bacak bacak ustune atmam

0|2
    0|0
  • Ben bacak bacak üstüne atmadan oturamıyorum daha doğrusu isteyerek atmıyorum bilinçsiz oluyor sonra tüm gözler bana düşman gibi bakıyor.

1|1
    0|0
  • Anne ve babamdan ayrıyım istediğim gibi yaşıyorum :)

0|0
    0|0
  • en rahat oturuş şeklim. karşımda kim oldugu önem arz etmez bu durumda.

1|2
    0|0
  • babamin yaninda genelde cok rahatimdir yeri gelir uzanirimda ama dedemin yada baska büyüklerimin yaninda tabi dikkat ederim

0|0
    0|0
  • otururum niye oturmimki.. saygizsizlik olarak görmüyorum ev hali sonucta ..

misafir felan oldummu daha ceki düzen veriyorum ama kendime..

0|0
    0|0
  • oha ne alaka. atarım tabii.

1|0
    1|1
  • hayır saygı denen bişi var

0|0
    0|0
  • Samimiyet saygıdan daha fazla geliyor bizde. Atarım yatarım sorun değil.

2|0
    0|0
  • Şu yaşıma kadar sadece babam değil bir büyüğümün yanında dahi olsa böyle bir davranışta bulunmadım

0|2
    0|0
  • babamın daha büyük konularda saygı beklentisi olduğundan istediğim gibi oturmama izin verir

0|0
    0|0
  • babam varken ben küçüktüm bişey demezdi ama abimde çok rahat hareket ederdi şimdi duruyo olsa da bişey demezdi çünkü kendi içimizde çok samimiyiz en rahat ettiğimiz yer evimiz zaten de öyle olması gerekli

0|0
    0|0
  • asla öyle bir saygısızlık yapmam

1|0
    0|0
  • Saygımdan dolayı atmam. Büyüklerim için de geçerli.

1|0
    0|0
  • Hayır çok ciddi dururum

0|0
    0|0
  • atarım benim için sakıncası yoktur

0|0
    0|0
  • bacak bacak üstüne atsam babam asla birsey soylemez ama saygı gereği atmam...

0|0
    0|0
  • samimiyet daha fazladır bizde.uzanır yatarım da babam takılmaz bu meselelere

1|0
    2|2
  • babam benım yanımda osrursa bend bırak bacak bacak ustune atmak ayagımı kafama koyarda otururum saygı karşılıklı

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Atmam.

Sigara da içmem.. Yanıma geldiğinde uzanmışsam doğrulurum.. Öl desin ölür, öldür dese elektrikli testereyi çalıştırır ''söyle! kim!'' derim..

Hasta olsun, sırtıma bağlar öyle işe giderim, ah da demem..

8|1
    2|0
  • o değil de @haktan nickli üye beni engellemiş, cevabını okudum da ne iyi etmişte engellemiş. Kendimle gurur duydum.

0|0
    0|0
    • Kıskançlığındandır. Bu soruya böyle cevap verdiğin için site yöneticileri de cevabını kaldırabilir. Malum çok mükemmeliz

• evet oturuyorum bu saygı göstergesi değilki hatta babam bana bir zamanalr şöyle dedi benden saklı sakın sigara ve içki içme gel karşımda iç ki senin içki ve sigara kullandıgını bileyimki sein uyarayım seni gözeteyim

0|0
    0|0
  • babam bu kadar basit şeyleri kafaya takmayacak kadar olgun bir insan

0|0
    0|0
  • Eskiden atardım bacak bacak üzerine.Hatta babam espiri bile yapardı sigara içermisiniz beyfendi diye sigara uzatırdı. :-)

0|0
    0|0
  • Bacak bacak üstüne atarak oturmak saygısızlık emaresi olarak görülmemelidir. Aksine taşşaklarını gösterir gibi apışarak oturmak ayıp sayılabilir.

Ancak saygı davranışla gösterilir, oturuşla değil. Şekillere takılmayalım, davranışlarımıza daha fazla özen gösterelim edelim yeter.

0|0
    0|0
  • Saygıyla ne ilgisi var?

0|0
    0|0
  • ben bacak bacak üstüne atmazsam rahat edemiyorum.karşımdakinin kim olduğunun bi önemi yok benim için.ya geriye doğru çekerim ya da bacak bacak üstüne atarım

0|0
    0|1
  • yok yapmayıda dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Babamın yanında atabiliyorum ama onun bunu saygısızlık olarak anlamadığını biliyorum. Biraz baba-oğul arasındaki samimiyetin boyutuna bağlı o iş. Başka büyüklerin yanında atmam.

0|0
    0|0
  • Ben o şekil oturuyoken babam içeri girerse şeklimi bozmam ama babam odada iken göstere göstere genelde bacak bacak üstüne atmam.

0|0
    0|0
  • Durumun gidişatına göre değişir.

0|0
    0|0
  • atılmaz tabiki.. ama dalgınlığına gelir atarsın o ayrı.. bana göre büyüklerin yanında yapılmaz o hareket...

0|0
    0|0
  • asla.bu çok terbiyesizlik

0|0
    0|0
  • babamın karşısında atarım fakat saygı meselesi değil sadece aramızdaki arkadaşlık ilişkisinden ama büyüklerimin yanında atmam tabi yine iibi samimiyetimiz yoksa

0|0
    0|0
  • yok asla ne babamın nede başka bi büyüğümün yanında o hareketi yapmadım yapmamda öyle yetiştirildik ayrıca babam yad bi büyüğüm geldımı yatıyosamda kalkar otururum

0|0
    0|0
  • O kadar karakterimiz bozuk değil o kadar arsız yüzsüz saygısız değiliz

asla babamın yanında öyle bişi yapmam, yapan varsada karakterine kişiliğine kalmış artık...

0|0
    1|0
  • yok artııııııııııııııııııııııkkkkkkk

0|0
    0|0
  • Rakı balık yaptığım adamın yanında bunun lafı olur mu...

0|0
    0|0

• asla

0|1
    0|0
  • Atmam dayı

0|0
    0|0
  • babamla arkadaş gibiyiz saygısızlık olarak algılamaz ben atıyorum

0|0
    0|0
  • asla!ne atar ne attırırım

0|0
    0|0
  • evet atarım ben babama saygımı konusmalarımla düşüncelerimle gösteririm.

0|0
    0|0
  • belki olsaydı atardım.

0|0
    0|0
  • Atmazdim ...

0|0
    0|0
  • valla atamam ben şahsen

0|0
    0|0
  • içki sigara içerim hatta eve gec gel işim var derim :))) ama bacak bacak üstüne atmam. bu arada net cafedeyim eve gec gel misafirim var dedi :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...