Sizce Galatasaray şike yapmismidir?

Sizin görüsünüz nedir? Gs 32 macinda da bir kirmizi bile görmemis, taraftarlar 32 mactada ceza yemedi, türkiye kupasinda 11 macta 8 penalti verildi, gecen haftaki macta kaleci ferhat kaplanin sneijderin golünde elinin cektigi
Iddialari vardi ( ki bana göre de öyleydi) peki siz ne düşünüyorsunuz, gs sike yapmismidir?

• Evet, yapmıştır
    18% (3)52% (16)40% (19)Oy Ver
  • Hayir, yapmamıştır
    82% (14)48% (15)60% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki hayır ne şikesi çamur at izi kalsın hakem her takıma hata yapıyor geçen hafta en komik gol BJK kalecisinin yediği gol bu ülkede ŞİKE yapanlar tescillidir kanıtlanmıştır cezalarını çekmişlerdir GS şuanda maddi olarak zaten zor durumda Prendellinin parasını ödeyemiyor siz şikeden bahsediyorsunuz biraz mantığa davet ediyorum sizi kim 2 gün gündemde kaldı daha sonra dün vs hiç konuşulmadı bile böle soru açarak gündemde tutamazsınız çünkü kanıt yokki şikede yok zaten. Kaldıki Gençler kalecisinin hatalı gol yemesi GS yi bağlamaz o maçta Yasin Umut ne pozizyonlar kaçırdı boş kalelere hatta hakem Umut BUlut pozizyonunda net kırmızı ve penaltı vermedi onu verse maç farka gidicek kimse kusura bakmasın Hamza hoca geldikten sonra GS şampiyonluğu haketmiştir inş olur.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Öncelikle şu Türkiye'ye şikeye getiren takım Galatasaray dır diyenlere bir sözümüz olsun. Siz hiç 3 Temmuzdan önce Galatasaray şike yapmıştır diyen insanları gördünüzmü? Türkiyedeki çoğu kişi 3 Temmuzdan önce şike kelimesi ne anlama geliyordu onu bile bilmiyordu. Türkiye şikeyi 3 Temmuzda öğrendi ve Öylede kalmaya devam edecek. Gençlerbirliği maçındaki iftiraya gelince biraz düşünme kabiliyeti olan insan acaba bu yönetim gider ayak şike yapipta kendini riske atarmi diye düşünür
    Hakeme gelince hakemin dün ne olduğunu gördük taca çıkan topların devam etmesi , Sosaya gördüğü halde kırmızı vermemesi verilmeyen penaltılar tıpkı Gençlerbirliği maçında olduğu gibi

2|1
    1|0
  • Yahu bu memleketde tapelerle kanitlanmis itiraflarla suslenmis ve hatta yoneticisinin ceza aldigi ama dusmeyen ne sikeciler gorduk biz;)

0|2
    0|1
    • Öyle takimlar para cezasiyla kurtulmamali küme düssün seref... sizler ama aziz yine iyi yirtti

• Bence hala yirtmadi.. birgun serefli bir yonetici gelecek nasilsa bu ulkeye..

• Şike şike Şampiyon galatasaray

0|3
    2|1
  • GS bu yıllardır hep böyle. Arifin ceza sahalarını havuza atlar gibi kullanması 90+3 atılan goller hep bunların işleri.

0|0
    0|0
  • bunların hepsi aynı b. k. bizim salak fener şike bile yapmayı beceremiyor. elini yüzüne bulaştırıyor. başkaları cin gibi cin

0|0
    0|0
    • Gs de baya bir belli ettiriyo be adamlar biz cakmiyalim diye iki üc mac yeniliyolar galiba ahhah ama yemezler

• rakip takım hocasını çiçekle karşılayan bir takım gs.

• Şampiyon olduk siz hala şikenin derdinde misiniz?
    #LidereSelamDur

0|1
    0|0
  • en temız takım BEŞİKTAŞTR okdar. ve gs busene sike yapmıştr son 6 maca bakılsuın hasan kabzeyle basladı zate kaleci ferhat faln fılan neyse sike sampiyn gs olsa ne olcakkı.

0|0
    0|0
  • şike şike şampiyon o zaman çekemeyenler anten taksın

0|0
    0|0
  • Varsa böyle birsey dava acilir sonuc cikar suclular alinir iceri tabi mafya degilsen

0|0
    0|0
    • Ortaya cikarabilsekk.. hepsj arka perde oyunlari futboldan soguttular nerde o eskiler yüregini ortaya koyupta arma icin savasanlar

• Görseler yine yapmazlar, biz cok isyan ettik bizi duyan olmadi daha dogrusu hepsi dediklerimize sagir ayagina yattilar, cok haksizliklar yasadik hala yasiyoruzda kanser olcaz bu gidisle (besiktas liyim)

• Ben Beşiktaş i cok tebrik ediyorum stadiniz yok ve bursayla beraber en keyif veren futbolu oynadiniz. Bu sene bizden cok istedim sizin olmanizi ama nasip degilmis. Tore ve ba formsuzken besiktas ta formsuz

• Şike yapmadan şampiyon olamayan Gs diğer tarafta Kız kardeşi Trabzon şike yapsada şampiyon olamıyor

0|0
    0|0
  • Yapmadi

0|1
    0|1
  • GS HER ZAMAN ŞİKE YAPAR ALIŞKINLAR BU SENEDE KRALINI YAPTILAR

0|0
    0|0
  • Evet, yapmıştır

0|0
    0|0
  • Şike şike şampiyonluk :)

0|1
    0|0
  • yav he he diyorum.. fenerin tüm maçlarını izlesinler diyorum

0|1
    0|0
  • Şike olduğundan şüpheleniyorsun git mahkemeye yap şikayetini. Ama nerdee, anca boş laf. E normal saçmalamanız, şampiyonluğa çok yakın :)

0|1
    0|0
    • Ben sizin görüsünüzü merak ettim, ve ayrica ben sikayet etsem sizin sucsuz cikacaginizdan degil besiktasli olduğumdan kaybederim adim gibi eminim

• Mahkeme senin hangi takımı tuttuğuna bakmaz.

• Net şike.

0|1
    0|1
    • Futboldan anlamayan kizlar fanatik ayagina yatacaklar diye hayir seciyorlar :D

• aynen canım ama senın gıbı bılınclı olanlar var canımsın

Kızlar Ne Diyor 7

• Yapmadı

0|2
    0|1
  • Yapmamıştır :)

0|1
    0|1
  • Galatasarayın şikeye ihtiyacı yok

0|0
    0|1
  • hayıır

0|0
    0|1
  • Hayir, yapmamıştır

0|0
    0|1
  • Buda soru mu? Acaba kaç tane temiz şampiyonlukları var? 100 defa şampiyon oldular ise 99'u şuke yaparak, unutma şikeyi Tûkiyeye getiren gsdir

0|1
    1|2
  • Hayir?

0|1
    2|2
    • Türkiyeye şikeyi getiren takimin gs oldugunu biliyormuydun?

Yükleniyor...