Vucut analizinden anlayan arkadaslarim yardimci olabilirmi?

Vucut analizi yaptirdim arkadaslaf degerleri soyluyorum size & 11.2 yag. %50.0 kas %72.8 su
2.7 kemik 2487 kalori yaziyordu simdi bunu nasil yorumluyucam arkadaslar anlayan yardimci olabilormi bu arada suanki boyum 1.63 kilom 44.8

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ oranın oldukça düşükmüş , güzel bir oran 👍
    Günlük kalori ihtiyacın 2487 kalori

0|0
    0|0
    • degerlerin altında underfat yazıyordu dusuk yag dıyor ama neye gore dusuk yag anlamadım valla ben bu dusuk yagın zararı varmııdır

• Zararı olacak kadar düşük bir yağ oranın yok
      Bu oranın çok iyi.

Erkekler Ne Diyor 2

• %11.2 yağ bir bayan için ne demek. Skinny sin demektir. Aynı zamanda sanırım çok küçük bir popo ve küçük göğüslere sahipsin. Acil olarak kilo almalısın..%50 kas baya bir düşük. Diğer değerler normal. Tavsiyem Gainer kullan

0|0
    0|0
    • evet ozellıkle popom ve gogus cevrem cok kucuk oldugundan zayıf duruyorum cok fazla benım kac kılo almam gerekıyor ve squat yapıyorum uzun zamandır kas oranını arttırmak ıcın kas kac olmalı mınumum

• Squat'ı hayatın boyunca daima yap, müthiş bir harekettir. O hareket poponu kaslandıracak, doğal olarak kalkık ve büyük gözükecek. 1.63 boy için 50-55 arası fitness model için uygundur.(Vücüt hatlarına göre) Senin sporla birlikte çok iyi beslenmeye ihtiyacın var. Kaliteli karbonhidrat ve bolca protein almalısın. Kas oranının şu an senin için hiç önemi yok sen bir bayansın. Seni anlıyorum birşey hedeflemek istiyorsun ama bu hedefi kas üzerine kurma kilo üzerine kur. Spor yaparken sağıklı beslenme ile aldığın her kilo zaten kas demektir.

• Çok hızlı metabolizma ve yağ oranın da baya düşük

0|0
    0|0
    • Bu hastanede yapilan degerler bir tane alettwn yapildi ama ben bir gunde 1000 kalori bile yemiyorum cogu zaman sizcr cidden 2000 civarimi yakiyorum bu yag oranini neye gore yorumluyoruz

• tanita denen cihaz olcmustur çok olcuyoruz biz hastanede, o 2000 kusurler bence yanlış bir bayan 2000 olmasi bile çok zor sporcu olsa anca yani

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...