Gönderilmemiş mektuplarınızı, mesajlarınızı paylaşır mısınız?

Arkadaşlar sizin sevgiliniz için yazıp gönderemedığıniz mektuplar yada mesajlar varmi varsa paylaşırmisiniz ...

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Beni terk eden sevgilimi iki gün sonra arkadaşlarıyla bir yerde kahkahalarla gülüp eğlenirken gördüğümde aklımdan şunlar geçmişti ama yazıp gönderemedim. '' Mutluluğun anlamını şimdi öğrendim ; benim sana yaşatamadığım, ben yokken senin fazlasıyla yaşadığın şey. ''

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• göndermediğim mektup olmadı.. göndermediğim bişey olsa paylaşırım muhtemelen.. çünkü mektup birileriyle paylaşmak için yazılır..

1|0
    0|0
  • allah belanı verin bikerede beni dinle mal mal konusacağına.ukala dengesiz salak.beyinsiz... bunu gondermeye cesaretim yoktuu

1|0
    0|0
  • neden paylasalim yahu ozele biraz saygi lutfen ya!

1|0
    0|0
  • Hem gizli kullanıcı olarak soruyorsun, hem de özel bir soru soruyorsun. Haksızlık değil mi, sence de? :)

1|0
    0|0
    • Peki :) paylaşmayın o zaman zorla değil ki zaten

• Benim gönderemediğim tek mesaj şu an seninle tanışabilirmiyiz isteği olurdu :))

1|0
    0|0
  • seni seviyorum diyemedim ya la :(

1|0
    0|0
  • seni okadar çok seviyorum ki dünyalara değişmem

1|0
    0|0
  • ''senin* koyum ben .hayatımın* koydun .bir günüm huzurlu geçmiyo senin yüzünden .g*tmadem*ip gidicektin bunu beni kendine aşık etmeden önce yapsaydın ya ? ama allahtan tek bişey istiyorum karşına birini çıkarsım çıkardığı kişide beni ara emi.tek bedduam bu . şimdi*git ne ölün ölüme ne dirin dirime..'' bunu defalarca gönderdim ne hikmetse bi türlü gitmemişti.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok şey ama diyemedim çünkü hep karşılık bekledim o karşılık gelmicek diye diyemedim ne zaman birşey söylesem karsılıgında ''diyosun'' adlı b.ktan kelımeyı duydum evet dıyorum sende bırsey desen dıyemıyorum.

1|0
    0|0
  • Ağlama ne olur sen

Acıyı gel bende gör

Elveda derken sana

İsyanım var olanlara

Seninle olduğum gün

Kopamam bir kez daha

Bilirsin çok çılgınım

Bir sana kıyamadım

Üzülme üzülme

Unutmam ayrılık var diye