Yakın bir arkadaşınız size aşık olsa naparsınız?

yakın bi karşı cinsten arkadaşınız size aşık olsa naparsınız seviyor diye şans verir misiniz yada o gözle bakamam mı dersiniz?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• yakın arkadaşıma şans veririm tabiiki..benim fikrim 2 insan sevgili olmadan önce arkadaş olmalı..birbirlerini tanımalı.böylece daha uzun daha sağlıklı ilişkiler oluyo

0|0
    0|0
  • ilişki arkadaslıgı oldurur sevgılıden arrkadas olmaz fakar arkadastan sevgılı olur sonuclarına katlanabıleceksen denemeye deger

0|0
    0|0
  • Öyle izci yok... Yapamam arkadaşlığım zedelenir...

0|0
    0|0
  • O gözle bakamam derim ve arkadaşlık ilişkisini bitiririm eğer ki devam etsem olmayacak bana aşık arkadaşlık yürümez

0|0
    0|0
  • bana olmuştu bir kere ama ben onunla bu durumu konuştum hala dalga geçeriz kendi aramızda :) hala arkadaşımdır zamanla bu durumu geçti aşk olduğuna inanmıyordum çünkü ama onu kaybetmek istemedim buyüzden çaba sarfettik

0|0
    0|0
  • O gözle bakamam derim çünkü bakamam olmaz yani

0|0
    0|0
  • Batmıyorsam yine takılıyoruz arkadaşımla.

0|0
    0|0
  • görmezlikten geliyoruz:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç tanımadıgım , benide tanımayan birine vermektense yakın arkadaşıma şans vermeyi tercih ederdim.

0|0
    0|0
    • mantıklı olanda o ama sen hoşlanmıyorsanda zor olacak hali yok

• hoşlanmıyorsam neden yakın arkadaşım olsun ki , normal arkadaşım olur.diger arkadaşlarımdan daha yakınsa hoşlanıyorum belliki :)

• kızlarda o mekanizma biraz garip işliyor müdür :)

• Bana aşık oldu diye yakın arkadaşımdan vazgeçecek degilim.Benim durumada bağlı benim içinde uygunsa olur yoksa olmaz der kapatırız konuyu.

0|0
    0|0
  • çeker vururum :P

0|0
    0|0
  • hayatımdan çıkarırım ..

0|0
    0|0
  • Ben çok yakın bir arkadaşıma aşığım henüz duygularımı söylemedim biliyor ona karşı hissettiklerini seni seviyorum filan diyorum ama hiçbirşey söylemiyor şakaya alıyor gibi söylüyorum iyi ki varsın gibi şeyler söylüyor , 2 gün önce işe girdi mavi gözlü sarışın bir çocuk var orada patronun akrabasıymış , beni kıskandırmak için yok şöyle yok böyle diye söyleyip duruyor az önce kızdım benimkide ayrı bir dert ama , ben olsam şans verirdim bende hoşlanıyorsam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...