Sizce insan kaybetmekten korkmalı mı peki ya korkmadığında?

sevgilimi ilk zamanlar kaybetmekten o kadar korkardım ki arkadaşlar oo neler çektim her an kaybedeceğim korkusu ama o zaman daha güzeldi daha heyecanlıdı benim için zamanla onun beni ne kadar çok sevdigini gördükce kaybetmke duygum azaldı azaldı ve azaldı hal böyle oluncada su an ilk günlerimi arıyorum diyorum ki keşke kaybetmekten yine korksam yine üstüne titresem su bu ama olmuyor bu durumdan nasıl kurtulabilirm sizce

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar sevdiğini kaybetmekten herzaman ve hayat boyu korkmalıdır. istersen 20 yıllık evli ol sevdiğin insanı kaybetmekten korkmalısın. Insanların düştüğü en büyük hata budur, ilişkilerin süresi uzayınca herkes karşıdakini cepte görür git dese gider gel dese gelir sanar. Bu rahatlığa düşüldüğü zaman karşı tarafa verilen değerler haliyle azalır buda uzun vade de ayrılığa kadar gider. Özetle karşındakini kaybetmekten korkmayan kişiler , karşısındakilere hakettikleri değeri de vermezler. onsuz bir hayat düşün bu senin için korkutucu değil ise zaten içinde kendini zorluyorsun demektir.

0|0
    0|0
    • çok haklsın ana ben su an hiç birşey düşünemiyorum ya herşey o kadar sıkıcıki

Erkekler Ne Diyor 7

• tamamen psikolejik bir olay kendini sartlandırmısın ondan tekrar eskisi gibi düsün yaaa gelen gideni aratırsa

0|0
    0|0
  • bence korkmalı. korkmazsa, üzülebilir.

0|0
    0|0
  • heyecan biterse ilişkide bitebilir..

0|0
    0|0
  • insan bir tek ölümden korkmalı ve buna ağır ağır da olsa yol açacak hastalıklardan vb geri kalanı hikaye

0|0
    0|0
  • Durup dururken trip at o umursamasın sonra sen beni umursamıyorsun de vesayre vesayre.

0|0
    0|0
  • O senden ayrılsın bi kaç gün özle ondan sonra anlarsın

0|0
    0|0
  • korku olmalı korku yoksa seni korkutur çünkü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslinda şu anki durumunda güzel yani mesela bende 4 aydir cikiyorum simdi bende cok korkuyorum yani aslinda korkuyorum demeyelimde cok kiskaniyorum baska kizla konustgunu bile söylese böyle icim gidiyor yani acayip sinirleniyorum bu hic güzel bir duygu degil aslinda bazen kiskancliktan aglayabilirim resmen cikmadan önce aglamistim face de bir kizin resimlerini begeniyor diye resmen cocuk gibi agladim böyle sacma bir sebepten :D ne güzel iste sana güven veriyor rahatsin bence mutlu olmalisin güzel birsey aslinda.. cogu kisi gercekten kaybediyor yani sen onu düsün. sende yok öyle ne güzel iste :) hep yaninda olcagindan eminsin daha güzel birseymi var

0|0
    0|0
    • ama böylede çok sıradan oldu canm sanki ne blym ya ..

• İnsanlar hayatındaki kişileri kaybetmeyince değerli olduğunu idrak edemiyor!

Bazen ama!

0|0
    0|0
Yükleniyor...