Günlük tutar mısınız?

belki diyebilirsiniz tutan mı kaldı diye ama insanın gün içinde veya genel anlamda sıkıntılarını mutlu anlarını vs kağıda dökmesi içini biraz rahatlatıyor bence :)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• ergenlikte tutuyodum..sonra baktım ne malmışım dedim hepsini yırttım :)

0|1
    0|0
    • belliki dertlerinizi veya mutluluklarınızı paylaşabileceğiniz birileri var :)

• bende diğer kardeşlerime veya anneme babama anlatamam..paylaşacak birileri olmadığı zaman günlük en iyi yöntemdir.ergenlik zamanı herkesle aram kötüydü, ablamla kavga ediyoduk falan..ama birkaç yıl sonra herşey düzene girdi. umarım siz de sıkıntılarınızı anlatacak samimi ve güvenilir biri bulabilirsiniz

• sizin adınıza sevindim. çok teşekkür ederim inşallah :)

Kızlar Ne Diyor 5

• ben yazamıyorum. tutayım diyorum defteri de aldım. ama başına geçiyorum bir şeyler yazmak için. hani saçmalamak için. ama tek kelime yazamıyorum.

0|1
    0|0
  • günlük tuttum bi dönem sonra yazdıklarımı okudukça canım sıkılmaya başladı bazen kızdım kendime bazen çok güldüm. zaman biraz daha geçince ne kadar aptalmışım bunları ben nasıl yazarım demeye başlayınca oturdum tek tek yırtıp yaktım kimse görmeden :)

0|1
    0|0
    • valla küçükken yazdığım (13-14 yaşlarında) günlüğü bulsam heralde bende gülmekten yerlere yatarım ablamlar bulmuştu 1 hafta gülmüşlerdi bana :) çok klasikti şu saatte kalktım şu zamanda oraya gittim burdan geldim falan komediydi :D ama şu anki yazma amacım daha çok içimdekileri biyerlere döküp biraz olsun rahatlamak için :)

• çok iyi ama bunu deftere filan değil de bi blog gibi veya günlük yazabileceğin bir sayfada yapmak daha iyi değil mi :) okurlar endişesi taşıyorum ben evde bırakıp bi yere gidemiyorum yani :)

• evin tek çocuğu ben kaldığım için birisi okur endişesi yok artık :) annem babam zaten odama uğramaz. eğer birisi okuyabilir endişesi yüzünden yazamıyorsan word e yazıp şifreleyebilirsin en sağlam yöntem :) ben içimi kağıda dökmeyi seviyorum o yüzden pek uğraşmıyorum bilgisayar/internet üzerinden yazmakla :)

• evet tutuyorum .. cok rahatlatici :)

0|1
    0|0
  • Üşenirim .

0|1
    0|0
  • evet ben tutuyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• tutmuyorum, denedim ama bi türlü alışkanlık yapamadım

0|1