Gökhan Töre Beşiktaş dan satılıp para kazanılmalı mı yoksa bir iki sezon daha kalmalı mı?

Gökhan Töre Beşiktaş dan satılıp para kazanılmalı mı yoksa bir iki sezon daha kalmalı mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• töre bence miadini doldurdu ve sımardıda biraz
    gitse iyi olacak

0|0
    0|0
    • yanlış bilmiyorsam 23 yaşında.. Sergende şımarıktı ama oynatmasını bilen teknik direktörler vardı. buyaşta şımarıyorsa sıkıntı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Gökhan'ın yerinde olsam giderdim bir an önce kupa yok bişey yok. En azından yabancı ligde kendini geliştirir yarın öbür gün büyük takımlarda oynayabilir.

0|0
    0|0
    • Beşiktaş ta kendini geliştirdi zaten. şu bakış açısı sadece gs lide vardır:)

• Başakşehirliyim ben :) İnanmıyorsan sitede önce ki yazdığım yorumların linkini atarım? Chelsea alt yapısından yetişti diye biliyorum yani zaten sağlam bir alt yapıdan geliyor. Benim demek istediğim şu Griezman'da Sociedad'da iyi bir oyuncudu geliştirdi kendini sonra Atletico'ya gitti adam çok daha iyi oldu. Çok daha iyi futbolcu olmak varken kupa kaldıramayacağı, ödemelerde sorun yaşayacağı, futbolun f sinden bile bir haber olan ülke ve medyada takılacağına yabancı takımlara gitsin en azından yarın öbür gün büyük takımlara giderse Beşiktaş'ta kazandığının çok daha fazlasını kazanır.

• chealseden sonra a takıma çıktı tutunamadı rubin kazana gitti tutunamadı. Beşiktaşta da ilk sezonda çok iyi değildi bu sene kendine geldi. Selçuk inan nasıl ki avrupaya gidecek potansiyeli varken gs de kalmaya devam ediyorsa Gökhanda o şekilde.. eğer gitmek için can atsa 4 senelik imza atmazdı. en fazla 2 senelik atardı.

• İyi para verilirse direk verilsin aksi taktirde oynar yine yani iyi oyuncu.

0|0
    0|0
  • Gökhan tolgay günay veli atınc bunlar kalmalı bunları kullanıcak teknik direktör lazım bide kerim cenk bunlarda kalmalı

0|0
    0|0
  • , Gökhan 2 yıl daha oynarsa daha çok değer katlar, o yüzden halaa erken
    Aslında Gökhan çok iyi bir futbolcu bence elinden kaçırmamalı Beşiktaş!..

0|0
    0|0
Yükleniyor...