Senin efsanen hangisi (seçeneklerde olmayabilir görüş bildir ) ?

ben Vince Carter diyorum ama Kobe Bryant kararsızlığa itiyor.

sonucu merak ediyorum :)

• Vince Carter
    A seç
  • Kobe Bryant
    B seç
  • Lebron James
    C seç
  • Micheal Jordan
    D seç
  • Magic Johnson
    E seç
  • Paul pierce
    F seç
  • Hiçbiri
    G seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Vince Carter

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ace ace ace :D

0|1
    0|0
  • Lebron James

0|0
    0|0
  • Hiçburi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu oyuncuları farklı klasmanlarda değerlendirebiliriz jordan ayrı bir sınıf ona en yakın estetitkteki oyuncu carterdı peki ona beceri mental ve winner olarak en yakın oyuncu kobeydi ona en fazla yaklaşıcak isim ise lebron olucak ama hepsinin jordandan bir eksiği vardı carter estetik olarak en estetik nba oyuncusu ama winner değil kobe einner becerikli ama onun seviyesinde değil lebron ise onestetiğe ve winner mentalitesine sahip değildi

0|0
    0|0
    • farklı ve sadece açıdan değerlendirilebilir ve sadece o nedenden sevilebilir ben bu gözle bakarak şunu diyebilirim. kendi açımdan carter sevmemin nedeni smaç olayını geliştirmesi yeni bir şeyler denemesi onun üstüne tanımıyorum smaç konusunda. kobe 'yi ise sırf lakers'da kaldığı için lebron gibi yapabilirdi daha iyi bir takıma gidebilirdi ama o takımını taşımayı seçti hırsını , zekasını seviyorum ve tabi iddialı olmasını :D

• ''farklı ve sadece bir açıdan '' bir 'i düşünüp eklememişim :D

• Bende bunlardan bahsettim zaten jordana yetenk ve estetikş açıdan en yakın vinceydi diğer mental ve beceri olarak kobeydi ama ikiside tam jordan değildi Yani bende bunlardan bahsettim ama olay beceriyde gerçekten cury diye bir adam var şu an

• Lebron James

0|0
    0|0
  • Siklarda nasil Karim Abduljabbar olmaz :)

0|0
    0|0
  • Kobe Bryant benim efsanem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...