2 saat cardio zararlı mıdır yoksa faydalımıdır ?

Arkadaslar 19 yaşındayım 4 yıl önce 100 kilodan 68 kiloya düştüm 1 yıl kick box ile şuanda 78 kiloyum 173 boy tekrar sıkı günlerime dönmek istiyorum öğlen 2 gibi eve aldığım koşu bandı ile tempolu cardio yaptım ve 400 kalori Yaktım 55 dakkada şimdi tekrardan ciksammi koşu bandının üzerine zararlı olurmu bir 30 dk en azından kossammi spor ve beslenme konusunda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirse çok sevinirim.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kaslar spor yapınca değil, dinlenince çıkmaya başlar

2 adım ileri 1 adım geri

tabisi

0|0
    0|0
    • Fitnes değil cardio yapıyorum

• farkındayım, koşu bandı yazdığını okudum, bu arada okulda hocan sana sadece sınavda cıkacak sorularımı anlatıyor?

• Matematik dersinde türkçe anlatmiyor ama 👊

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 saat fazla

0|0
    0|0
    • Erken den forma girmek istiyorum

• fazla zarar ama. nekadar çok yaparsam o kadar çabuk demek yerine az çalış ama tam çalış
      bende spor yapıyorum plates, kick boks ve fitness 1 yıldır, konu hakkında bilgim olmasa konuşmazdım yani. saatlerce spor yapmak aksine zararlı, bir saat yap iyi çalış zaten faydalı olacaktır

Erkekler Ne Diyor 2

• zararli degil 2 saat gereksiz kardesim 3-4 yildir bu islerle hasir nesirim sorularina cevap veririm

0|0
    0|0
    • 0534 772 74 34 kardeşim whatsaptan bana beslenme ve spoe hakkında yardimci olursan çok güzel olur yorumun için teşekkür ederim

• rica ederim kqrdesim tamam geliyorum

• herşeyin fazlası zarar 2 saat nedir arkadaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...