Annenizin master yaptığı yemek-meze-tatlı vs. nelerdir?

Hepimizin annesi kendisine göre güzel yemekler yapar, ancak benim annem özellikle bir kaç şey var ki onlarda ciddi manada ustalaştığını hatta master yaptığını düşünüyorum.

Sizinde annem şu yemek, meze veya tatlı da master yaptı diyeceğiniz neler var?

Benim Annem: Lahmacun, Çiğ köfte, İçli köfte de master yaptığını düşünüyorum.

Evet Ks üyeleri görelim annenizin marifetlerini;)

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Tatlı ve hamur işleri özellikle.. annemi hep çağırırlar hele bir ıslak kek, kısır yapışı var arkadaşlarım bize annemin kısırı için gelir.. :) pizza, içli köfte, sarmalar.. hele bir mercimek çorbası yapıyor yok böyle bir tat.. Yaş pasta yapıyor gelde parmaklarını yeme.. kurutlu çorba yapıyor gelde içme.. :)) daha neler neler. anneler candır <3

0|0
    0|0
  • İçli köfte,çardak kebap,bütün hamur işleri,çikolatalı kek,irmik tatlısı,zeytinyağlı dolma,yumurtalı köfte,mercimek çorba,pizza,börek çeşitleri(özellikle peynir-kıyma) ve aklıma gelmeyen bir kaç şey daha..

Pasta falan yapmıyor öyle,yapsa keşke..

0|0
    0|0
  • çok var ama en çok sevdiğim lahana sarması

0|0
    0|0
  • Pastaları ve tatlıkları çevremiz tarafından çok meşhur

0|0
    0|0
  • Annemin yemeklerini pek yemedim ben genellikle ananemin kileri yiyiyorum. Ananem de hasanpaşa köftesini enfes yapiyor. Ve havuç salatasini.

0|0
    0|0
  • benim annem muhtiş pizza yapar ya dah benim diyen pizzacı nyapamaz ölesini:)

0|0
    0|0
  • Hasan paşa köftesi :)

0|0
    0|0
  • biz göçmeniz ve annecim harika göçmen börekleri yapar parmaklarınızı yersiniz

0|0
    0|0
  • Etli lahana sarması, mercimek çorbası, su böreği, baklava, muhlama.

0|0
    0|0
  • benim annem bikaç yemek için değil bütün yemeklerde master zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• baklava, turşu, su böreği, kuru fasulye, kuru bamya, düğürcük corbası, fitgun, aghcin birde ev sucugu : ) off süper

0|0
    0|0
  • ulan sitede sapık sapık sorulara alışmışız ya soruyu okurken ecel terleri döktüm..

Annenizin mast... Yaptğı

Aq ya bu siteye takılmamam lazım psikolojim bozuldu =///

0|0
    0|0
  • yemek : mantı

tatlı : kazandibi

0|0
    0|0
  • İngilizcen çok iyimiş master flan yakıyon ortalıgı

0|0
    0|0
Yükleniyor...