BJK GS maçında şike var mı yokmu?

GS hakıylamı Aldı Fotoyu unutmayalım
BJK GS maçında şike  var mı  yok mu ?

• Almadı
    67% (6)36% (9)44% (15)Oy Ver
  • Aldı
    33% (3)64% (16)56% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• l*n olum siz hangi köyün trollüsünüz? Atınç'ın eline top geldi bariz penaltımız verilmedi.

2|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Siz halen ağlıyor musunuz :) Yapıştırdılar bize 3 puanı.

1|0
    0|1
  • Allah akil versin size😄

1|0
    0|0
  • Aynı pozisyonun daha kötüsü beşiktaşta da oldu yalnız. O zaman bizim de penaltımızı vermediler.

0|1
    0|0
  • Akıl fikir..

0|0
    0|1
  • ihtiyaci yok gs nin sikeye ;)

0|0
    0|0
  • Almadı

0|0
    0|0
  • Adil bir maçtı fakat burası Türkiye yine de güvenmiyorum tam olarak spor klüplerine.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• La olum işiniz gücünz yok dimi taçtan çıkan toplar Atınç'ın pozisyonu var eli komple açık penaltı verilmedi hakan'ın eli kapalı vücuduna yapışık gidin lekeli takımlarınıza laf atın söke söke tertemiz şekilde alacaz bu şampiyonluğu Allah'ın izniyle.

1|3
    0|0
  • Bugun gs hakemide yenmistir acik ve net.

1|0
    0|1
  • Sivok un Umut a yüklendiği pozisyon da buz gibi penaltıydı o zaman.. Hala neyin derdindesiniz? Hiç kendi eksikliklerinize bakmıyorsunuz, bütün suçu, bahaneyi başkalarında arıyorsunuz. Bu kafayla giderseniz bizim başarılarımızın arkasından kıskançlık ve hayranlık dolu gözlerle daha çoook bakarsınız.

0|0
    0|0
  • bende nerdebunlar diyodum nezaman ağlayacaklar sana şu kadarını söylim eğer beşiktaş bugün bizimle başa baş oynayabildiyse bu hüseyin göceğin sayesinde dir bu pozisyonsa hakanın kolları kapalı elle oynama niyeti yok göğsünden eline geliyo aynı pozisyon bjk de atınça çalınmadı

0|0
    0|0
  • Ya kazandimi kazandi birader uzzatmanin anlami nd degistirebilicenmi yok tebrik edelim gecelim

1|1
    0|0
  • Fenerbahceliyim ama bu sefer saglam mac
    gs nın sampiyngu aziz yildirm ve tum gs camiasına hayrlı ugurlu olsun

1|0
    0|0
  • Ağlayanlar ağlamasın atınç in eline çarpan topu da gorduk

1|1
    0|0
  • Tamamen hakkıyla aldı maçı. Fotodaki pozisyonda hakanın kolu kapalı yani adam topa mudahele etmek istemiyor bu pozisyona penaltı verilmez.

1|0
    0|0
  • Yazıklar olsun bu kadar düşeceğinizi bilmezdim

tabisi

0|0
    1|0
  • GS nin de penaltısını vermedi sen Hatice'ye değil neticeye bak

1|0
    0|0
  • Malesef beşiktaşın salak oyunu yüzünden aldı. Hak kısmını konuşmak istemiyorum çünkü bu sene gs Tff tarafından şampiyon yapılacak!

0|0
    0|0
  • Ya bırakın gsli itler gelir şimdi hic uğraşmayın birakın sike falan yapmamıştır itler

0|0
    2|2
  • Hakkıyla aldı maçı bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...