3 ayda nasıl kilo verilir?

63 kiloyum. Basenlerim ve göbeğim var:( 3 ayda ne yapsam da basenlerden kurtulsam kilo versem? Örneğin 55 kilo olmak hayal midir?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi olay dengeli düzenli doğru şwkilde kilo vermektir kilo vermek var kilo vermek var cabuk kilo vermek hem deriye ve vucuda zararlıdır doğru şekilde spor ile birlikte kalori açıpı yaratarak verilmelidir dengeli bir programda en az 5 -6 öğün arası 3 ana 2 ara veya 3 ara öğün yapmalısın burada bu hesaplanırken uzman kişiler tarafından destek almalısın bunun sebebi herkesin beslenme programı herkese uygun değildir kişiye göre kalori hesabı yapılmalıdır birinizin programı diğerine az kalorili ya da fazla kalori bir diyet olmus olabilir yedimiz şeylerde cok önemlidir daha cok trans gıdalardan kaçınılmalı lifli gıdalardan tüketmeye özen göstermeliyiz şekeri meyveden almaya özen göstemeliyiz tuzu azaltmalıyız dediğim gibi protein ağırlıklı beslenmeliyiz tavuk göğsü yumurta beyazı tüketmeye özen göstermeliyiz Asitli içceklerden kaçınmalıyız daha cok su tüketmeliyiz en az 2.5 lt gün içinde vs vs :)

0|0
    0|0
    • Peki bir şey soracağım. Ben 3 ana yemek yiyemiyorum. Sabah kahvaltı, sonra atıştırmalıklar sonra da 3-4 gibi ana yemek ve akşama doğru da meyve falan. Olmaz mı bu şekilde? Bu arada teşekkür ederim yanıtınız için

• 3 ana öğün yiyemememnin sebebi dengeli beslenmediğin için vucut alısık değik dengeye gelene kadar biraz alısıcaksın onun dısında öğünler zaten ağır olmucak o yuzden sıkıntı yapma inşallah dilediğin sonucu alırsın yardımcı olmaya çalısırm

• Çok teşekkür ederimm

Erkekler Ne Diyor 6

• çok çabuk kilo alıp verebilen birisiyim 1 haftada 5 kilo veriyorum tabi diyeceğim şey yemek yemiceksin spor yapmanada gerek yok

0|0
    0|0
  • akşam 5 ten sonra bişey yeme ye ama hafif sebze türü şeyler aç kalmamaya çalış şeker un ve unlu mamüller ve tuzu bırak bol su iç

0|0
    0|0
  • akşamalrı yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • Spor salonu

0|0
    0|0
  • yemek yemeyerek olur en başta

0|0
    0|0
  • boy kac?

0|0
    0|0
    • 1.68

• Peki ortalama ne kadar kilo verilebilri üç ayda

• eger mantıklı beslenırsen ayda 5 kılo verebılırsın sporla beraber cok raaat

Kızlar Ne Diyor 1

• Sabah akşam yoğurt ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...