Ben kızmayımda kim kızsın?

Sen Liverpool'u ele clup bruggeye elen lig bitimine 4 hafta kala lider ol lig sonunda şampiyonun 10 puan gerisinde kal nedir bize yaşattığınız bu sıkıntılar ya sorun kimde çözemedim ne bilice kızabiliyorum ne oyunculara maç bittiğinden beri bunları tekrarlıyorum herşeye rağmen yarın gururla formalarımızı giyip iyi gün taraftarı olmadığımızı gösterelim renkdaşlar...

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten hep bizi sevmeyeni sevip, şampiyon olmayan takımları tutmadik mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Solediklerinde cok haklisin ama forma konusu filan tek kalirsin ksde bile gorukmuyolar bayadir :) saka bir tarafa bu sezon bole olacagi belliydi devamliligi yok takimin bakma bugunde fena oynamadı ama son 10 mactir gs bjkye yenilmiyor gelenek oldu artik.

0|0
    0|0
  • Hakemden dert yanan, maç öncesinde Hüseyin Göçek Galatasaraylı diye isyan edenler azıcık yürekleri varsa bugün Hakemide konuşsunlar

0|1
    0|0
    • Bugün Göçek beni bile şaşırttı ilk başlarda bizi bile tuttu bazı faulleri görmezden geldi maç öncesi penaltı kesin verir dedim vermedi :-o :-o :-o

• Pısırık yönetimimiz var. Biz kendimizi sevinmek için sevmedik diye teselli ediyoruz tamam da, çizgiye bastı diye kart gören futbolcusunun bile hakkını savunamadı, arkasında duramadı. Biliç desen bir derbi kazanamadı. Yazık oldu gül gibi sezon, onca emek, mücadele. 😯😯

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın böyle olacağı belliydi kimseyi suçlamamak lazım... saha yok para yok oyuncu kapasitesi belli böyle olması normal...

0|1
    0|0
  • Bilic istifa etti

0|0
    0|0
  • beşiktaş sonuca gitmiyor şampiyonluk yarışı, avrupa heyecanı yetiyor hedefleri her zaman küçültüyor malesef en son gs'ı ne zaman yenmiş çok merak ediyorum derbi ruhu bile kalmamış yazıkk

0|1
    0|0
  • yazık beşiktaşa...

0|0
    0|0
  • yazık oldu ya üzüldüm size bitirici sağlam 2 adam lazım

0|0
    0|0
  • Bağırın Şampiyon Galatasaray 👍

0|1
    0|0
  • Yenilsekde yensek de kızım biz çekiyoz hep hakemlerin ********