Beşiktaş neden sürekli düşüşte ve maçlarda hiç bir artısı yok?

Biraz önce oynanan Gs - Bjk maçındada gördük. Ezeli bir rakip değil beşiktaş. Nedeni nedir galatasarayda snejder gibi bir kale varken neden beşiktaş piyonlardan oluşur. Sebebi nedir sizce?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş derbilerde böyle, yoksa bana soracak olursanız özellikle belirtiyorum bu sezonun Beşiktaşını ben çok beğendim. Avrupa Liginde gösterdikleri performans süperdi. Artık şampiyon biziz 4. yıldız alıp Avrupa Ligine yönelmeliyiz.

0|0
    0|0
    • Büyük takımları eleyip kücük takımlara elenmek tam bir fiyaskoydu avrupada. Bize bu sene hiç yaramadi bu lig. Kesinleştimi 4 yıldız rize maçı yenilgi olursa yinede sampiyon mu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Beşiktaştaki oyuncuların hepsi deneyimsiz ve çoğu 2. hatta 3. sınıf. oyuncu Bilic desen maça gram etki edemeyen biri. Ama şunu unutmamak lazım şu maçta verilmesi gereken penaltılar kartlar var bunları vermiyorlar verseler Bjkın şansı daha yüksek oluyor Hakan baltanın eli çıktı topun şiddetin hakem yok diyor. Zaten önceki haftalarda yapılanları söylemiyorum. Tamam takım berbat ama hakemler resmen art niyetli

0|0
    0|0
    • Hakemi tartışmaya gerek var mı sence orasi ayri dava ama iş bitirici bir tane adam yoktu beşiktaşta öyle değil mi sencede buraktaki hirsi top çalmalari hic bir beşiktaş oyuncusunda görmedim acıkcasi

• göremezsin çünkü adamlar ezildi hakemler tarafından moral mi kaldı. Beşiktaşta Emre Bruno Melo gibi sivri tipler yokken Bu sezon gelmiş geçmiş en fazla kırmızı kart aldığı sezon oldu. Bu bile neler olduğunu gösteriyor. Zaten Necip Mustafa Veli kazmalar bunlar eklenince sonuç kaçınılmaz

• bir ara ipleri elimize almıştık ki snejder bozdu. Sosa beni bitirdi bu maçta bitane duran topu iyi olmaz mi bir oyuncunun

• Yoo cinconu skiyordunuz ucuz kurtuldular dert etme

0|1
    0|0
  • Yönetim kötü maddi imkanlar bitmeyen stad görevine son verilmiş hoca ve akıllı oynayan guclu Galatasaray çok doğal düşüş.

0|0
    0|0
    • Çok haklısın. Çok sanssızdık direkten dönen toplar. Heleki atınçın kaçırıp topuğuna çarpan top tam bir şansızlıktı ama galatasaray gibi iş bitirici oyuncularimiz yok. Burak kadar sert hırslı bir top çalan bitane oyuncumuz yoktu. Beşiktaşta ruh yoktu.

• Türkiye ye gol attıktan sonra duyurmuştu hatta bizim Türkler koydum çocuğu demeye getirdi diye baya polemik yaptı hak ediyor her şeyi :)

• Aynen öyle :)

• Beşiktaş şampiyonluk yolunda korku vermiyor.

0|0
    0|0
  • Bu maç 2. yarı fena değildi ta ki Sneijder bazuka çakana kadar :)

0|0
    0|0
  • Sen nasıl izledin maçı tek kale oynadı ulan beşiktaş ? Direkten dönen topları falan bu maçı hakeden belliydi. neyse. ... davasını yapmıcam.

0|0
    0|1
    • Buna akıllı futbol denir şekeri verip dötü topu verip maçı alırsın.

• Tabi ne demezsin. Hakemlerle şampiyon olur ancak. Penaltı da değildi dimi? Vicdanınız var dimi? ya boswer polemiğe girmeyelim simdi.

• Galatasaray ın verilmeyen penaltısı net şekilde var özette goller desen usta ayak ap açık.
      Ağlamaya devam.

• Maddiyat eksikliği çok. Borç batagi ve iflas eşiğinde takım

0|0
    0|0
    • Ee haliylede bu sahaya yansıyor. Ben çok ruhsuz birbirinden kopuk bir beşiktaş izledim

Yükleniyor...