Kendi mutluluğunuz mu başkasının mutluluğu mu?

siz kendi mutluluğunuzu mu önemsersiniz yoksa başkalarını mutlu etmeye mi çalışırsınız? hangisi daha önemli?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• kendi mutluluğum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bu hayatta kendimizden değerli hiç bişey yoktur. (çocuk hariç)

0|0
    0|0
  • Yakın bir zamana kadar mutluluk olarak kendimi düşünmezken yani mutluluğun ne olduğunu kavrayamazken ya da kişilere bağlamışken. Şu an tam olarak öyle değilim. Tamam insanlar mutlu olsunlar ancak eğer bunun bana zararı oluyorsa bir süre daha mutsuz olabilirler. Önemli olan senin mutlu olup olmayacağın. Hayatımda çok radikal değişiklikler yaparak bunu anladım.

0|0
    0|0
  • başkasını mutlu ettikçe sende multu olursun egoist olmamak lazım sen karşındakinide mutlu ettikçe oda seni mutlu etmek için çabalayacaktır bence

0|0
    0|0
  • Vermeden alamıcağın tek şey mutluluktur diye düşünüyorum eğer bi ök.z e mutlu olması için çabalıyosan orda arıza çıkabilir ama istisnalarda kaideyi bozmaz vericeksinki daha fazla alabilesin vermeden olmas

0|0
    0|0
  • malesef karsı tarafı mutlu eden bir yapım var ve genelde geri dösünü yüzde elli yanı yarısından mutlu oluyorsam yarısından hüsran buluyorum aslında cok da sevmiyorum bu huyumu

0|0
    0|0
  • bu yaşıma kadar başkalarını mutlu etmeye çalıştım. artık kendi mutluluğum için yaşıyorum. ikisi de önemli. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Her ikisinede calışırım hem kendi mutluluginu hem başkalarının mutluluguna çalısırım..

0|0
    0|0
  • bennnnnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • Ben karşı tarafı mutlu etmesini çok severim o mutlu olunca bende oluyorum nedendir bilmiyorum :)

0|1
    0|0
    • ayni durumdayiz. bazen baskasinin mutlulugu icin kendim bi miktar mutsuz bile olabiliyorum :(

• Adamına göre deişirr

0|0
    0|0
  • tabiki kendi mutlulugum

0|0
    0|0
  • başkasının mutluluğunu seçtim hep

0|0
    0|0
  • eskiden başkalarını mutlu edebilmek için elimden geleni yapardım ama şimdi hiç kimseye değmiyor... o yüzden kendi mutluluğum... çünkü herkes bencil...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• duruma göre degisir zaman olduku mutsuzlugumdan ödün verdim ama öyle zaman olduki cok mutlu oldum kimseyi düsünmedim , ama ne yazikki mutluluklar kisa sürüyor :(

0|0
    0|0
  • Başkalarını düşüyodum 2 yıla kadar artıkın kendimi düşünüyorum

umrumdışılar..

0|0
    0|0
  • Bencil değilimdir.

0|0
    0|0
  • öncedenn olsa kimseyi kırmmak üzmemek için hep ben üzülürdüm kıılırdım ama artık kendim, düşünmeliyim braz çnkü bazen değrsiz insanlara verilen dğerler yüzünden üzülüyoruz

0|0
    0|0
  • kendı mutlulugum once gelır..

0|0
    0|0
  • kimse benden daha değerli değildir

0|0
    0|0
  • önce kendim mutlu olmalıyım ki başkalarını mutlu edebileyim

0|0
    0|0
  • Artık bencillik zamanı