Aşkınız takım değiştirmeni istedi tepkiniz ne olurdu?

Sevdiğin, aşık olduğun kişi tuttuğun takımı değişmeni istedi. Ve değiştirmezsen ayrılacağını söyledi. (eğer oda sevseydi bir takım değiştirmedim diye terketmezdi gibisinden düşünmeyin o sizi çok seviyor. Soruda başka bişey aramayın soru açık, onu kaybetmeyimi göze alırdınız, tuttuğunuz takımı değişmeyi mi?

0|0
12|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Ayrılsın. Deli mi ne takım için ayrılıyorsa kapı açık

0|1
    0|0
    • Ya detayda yazdım öyle düşünmeyin diye hala öyle düşünüonuz. Diyomki soruyu kurcalama sence tuytuğun takımmı önemli sevdiğin kişimi

• Diyorum ya böyle sevgi olmaz olsun. Aklı futboldan başka yerde olmayan erkeği ne yapayım? Ben tehditlerle yapamam. He oldu da yine usul usul sorsa bile değiştirmem. Önemli olan takım değiştirme meselesi değil (tabi GALATASARAY en önemlisi o ayrı). Önemli olan benim zevklerimi, anlayışlarımı, sevdiklerimi değiştirmeye ulaşamaması. Bir kere izin verirsen başına çıkar. Tepene yuvasını kurur. İndirmek için ayrılmak zorunda kalırsın. Hiiiç gerek duymuyorum. Olacaksa en başında ayrılsın. İkimiz de üzülmeyiz böylece

• bende onu değiştiririm hele bir denesin

0|1
    0|0
  • Galatasarayi birak galatasarayli ol falan diyebilir anca 😄

1|0
    0|0
  • değiştiririm çok önemli değil benım ıcın boyle seyler

0|1
    0|0
  • Niye bu kadar takık bu konuya başka bişey ararım altında ben :D

0|0
    0|0
    • ya da sen şöyle düşün. Adamın biri sevdiğini kaçırdı ve takımını değiştirmezsen öldüreceğini söyledi değiştirirmiydin

• Değiştirim nan o kadar da değil :/

• Sanki kimliğinde mi yazıyor takımın değiştirdim de mutlu olsun sen içten içe destekle istediğin takımı saçma şeyler bunlar ilişkiler için

1|0
    0|0
  • Asla değiştirmem! Çok istiyorsa o değiştirsin.

0|0
    0|0
  • Takim tutmuyomki :Ddd

0|0
    0|0
  • Bitti. Hoşçakal bebek

0|0
    0|0
  • Degistirmezdim

0|0
    0|0
  • Ben sevgilim olacak insan zaten bunu biliyordur ve saygı duyar.

0|0
    0|0
  • Degiştirmem. Beşiktaştan vazgeçmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben sana bisey deyim mi arabamı yakarım takım değiştirmem :)

0|1
    0|0
  • Onu değiştiririm

0|0
    0|0
  • Neyleyim ben siyah diyince beyaz demeyen sevgiliyi. Beşiktaşlı olmzsa ben ayrılırım zaten :)

0|1
    1|0
  • Beşiktaşlı doğduk öyle devam edicek.

0|0
    0|0
  • Saçma saçma konuşma derim

1|0
    0|0
    • Soruyu senin için değiştireyim o zaman. Sevdiğin kızı biri kaçırdı eğer takımını değiştirmezsen öldüreceğini söyledi. O zaman ne yaparsın

• Fanatizm tohumları ülkeye %99 yüklendi sistem başarılı bölünme oranı yüzde 80 devam devam bu hızla ilerleyin

0|0
    0|0
Yükleniyor...